fbpx

Skroluj na článok

UFC 263 Israel Adesanya vs Marvin Vettori

Adesanya: Vettori je mimo realitu. Nemôžem sa dočkať, ako z neho krutým spôsobom vymlátim dušu

Od UFC 263 nás už delí len zopár dní. Hlavným zápasom tohto turnaja bude titulový zápas strednej váhy Israel Adesanya vs Marvin Vettori. „The Last Stylebender“ bude svoj opasok obhajovať po tretíkrát.

Adesanya a Vettori už medzi sebou mali jeden súboj. Odohral sa v apríli roku 2018 a Israel v ňom zvíťazil na body viachlasným rozhodnutím (split decision). Vettori odvtedy tvrdí, že v skutočnosti mal vyhrať práve on.

Israel Adesanya chce ukončiť všetky špekulácie a dať za tým definitívnu bodku

„Absolútne nedokážem pochopiť, ako mohol on alebo ako by mohol ktorýkoľvek iný bodový rozhodca dať ten zápas Vettorimu s tým, že by vyhral dve kolá. Prepáčte, ale to vážne? Za mňa určite nie. Bodoví rozhodcovia teraz vôbec nebudú potrební, takže ich už ani nemusíme brať do úvahy. To vám garantujem.

Viem, čo som mu v prvom prípade urobil, ale sme tu zase a ideme do toho znovu. Buď opatrný s tým, čo si žiadaš, pretože to môžeš schytať. On je doslova mimo realitu. Upiera sa k tej prehre z nášho vzájomného zápasu oveľa viac, ako k jeho najväčším výhram v kariére.

Teraz za tým chcem urobiť definitívnu bodku a uistiť sa, že v tomto prípade tu už nebudú žiadne pochybnosti, keď ho v zápase odstavím. Skutočne sa nemôžem dočkať toho, ako z neho krutým spôsobom vymlátim dušu.“

Adesanya sa vracia do strednej váhy po predchádzajúcom neúspešnom pokuse získať aj titul poloťažkej divízie. Ten mu nedovolil zobrať Jan Blachowicz. Na druhej strane, Vettori ťahá práve od spomínanej prehry s Israelom 5-zápasovú víťaznú šnúru.

Uvidíme duel Ragozin vs Vémola? Ruská hviezda vysiela Terminátorovi jasný odkaz a deklaruje súhlas RCC.

Zdroj: ESPN MMA , foto: thesportsrush

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky