Conor McGregor Tony Ferguson

AKTUÁLNE: Conor McGregor zdanlivo prijal ponuku na ďalší zápas. Bude to veľký súboj s Tonym Fergusonom?!

Conor McGregor síce nie tak dávno oznámil ukončenie kariéry, ale veľká miera vážnosti sa tomu neprikladala. S prihliadnutím na jeho podobné vyhlásenia v minulosti a na rôzne iné reakcie aj z jeho tímového tábora bolo jasné, že „Notorious“ je stále v hre a že je to aj súčasť jeho vyjednávania a udržiavania marketingovej pozornosti.

Šanca, že McGregor bude v tomto roku zápasiť, je pomerne slušná. Aktuálne samotný Conor na twitteri stručne a tajomne uviedol: „Prijímam!“ Ako to už po jeho podobných vyjadreniach býva zvykom, ihneď to vyvolalo vlnu reakcií. Začalo sa riešiť, na ktorú výzvu 32-ročný Ír odpovedá a s kým by mohol najbližšie zápasiť.


Prvá Slovenská e-lekáreň
Conor McGregor vs Tony Ferguson?

V posledných dňoch Conora vyzývali na súboj Tony FergusonKhamzat Chimaev. Druhý menovaný sa v posledných týždňoch poriadne zviditeľnil, keď dominantným spôsobom porazil dvoch súperov za 10 dní! Khamzat urobil veľký dojem a mnohí mu predpovedajú veľkú budúcnosť, no na zápas s úplnou špičkou UFC je zatiaľ pravdepodobne priskoro.Vyzerá to teda tak, že McGregor reagoval na reči Fergusona. Tony už pomýšľa po prehre s Gaethjem nad návratom do akcie a povedal, že už v najbližších týždňoch sa môže situácia vyjasniť. Povedal tiež, že by rád zápasil na rovnakej karte ako Khabib s Justinom Gaethjem (UFC 254, 24. október). Žeby sme napokon uvideli oba tieto veľké zápasy ľahkej váhy na rovnakom turnaji? Z potenciálneho zápasu Ferguson vs McGregor by tak mohol vzísť ďalší titulový vyzývateľ.

McGregor a Nate Diaz reagujú na zápas Khabib vs Gaethje. Ozval sa aj Georges St-Pierre

Zdroj: mmamania , foto: dailymail

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky