Conor McGregor

AKTUÁLNE: McGregor sa konečne vyjadril k zrušenému zápasu Khabib vs Ferguson a situácií ohľadom UFC 249

Bývalý šampión pérovej a ľahkej váhy Conor McGregor zareagoval na sociálnych sieťach k odstúpeniu jeho rivala Khabiba Nurmagomedova od zápasu na UFC 249, kde sa mal stretnúť s Tonym Fergusonom.

Bude vás zaujímať: Jiří Procházka o kokaínovom pokušení, behu v džungli plnej jaguárov aj termíne očakávanej premiéry v UFC >>
McGregor sa konečne vyjadril k situácií ohľadom UFC 249 a zrušenému zápasu Khabib vs Ferguson

Po tom čo sa Khabib Nurmagomedov vrátil do Ruska z kempu v Amerike a uviazol kvôli uzavretým hraniciam v Rusku, mal ešte možnosť na návrat späť súkromným letom, ktorý mal byť výnimkou.

Krátko po zverejnení tejto možnosti sa však vyjadril a snažil sa odôvodniť svoj aktuálny postoj k turnaju UFC 249. To, že sa nechystá nastúpiť na zápas proti Fergusonovi argumentoval pandémiou koronavírusu, ktorá uzavrela hranice väčšiny štátov a veľmocí sveta.

Jeho najväčší rival Conor McGregor, ktorý by zápas s Fergusonom ešte mohol zachrániť sa konečne po všetkých špekuláciách takisto vyjadril k aktuálnej situácií. Potvrdil, že je pripravený bojovať, no v zápätí dodal, že sa nezúčastní boja o titul na UFC 249.

„Som vo forme, aby som bojoval práve teraz! Na začiatku tohto všetkého som si povedal – som rád, že nemám oficiálne naplánovaný žiadny zápas. Keby som mal, spracoval by som všetky chybné informácie a podporilo by ma to v snahe zúčastniť sa zápasu. Išiel by som cez to, zápasil by som a zvíťazil.

Faktom ohladom toho je, že obaja Tony aj Khabib boli zahrnutí do hier s odstupovanim zo zápasov pred tým, než zaznel finálny zápasovy gong. Khabib to urobil ako prvý a teraz je skore 3-2 v Tonyho prospech (keďže Khabib odstúpil 3.krát). Khabib odbehol z Ameriky domov, doprostred krízy. Veľmi vysoký risk. Gratulujem Tony.“

Čo si o vyjadrení a celej situácií myslíte?

Zdroj: lowkickmma

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky