Alex Lohoré

Alex Lohoré opäť srší sebavedomím! Apollo? Budem lepší úplne vo všetkom

Hviezdny zahraničný súboj Alex Lohoré verzus Leandro „Apollo“ Silva môže byť ťahákom večera OKTAGON 21.

Leandro „Apollo“ Silva je borec so skúenosťami z UFC. V OKTAGON MMA zažiaril vo svojem premiére, keď nedal šancu nebezpečnému Poliakovi Robertovi Bryczekovi.

Brazílčan sa odvtedy nepredstavil. Aj keď mal záujem. No ťažko sa mu hľadá súper, nie každý proti nemu chce ísť.

Alex Lohoré: Som v príprave neustále, žiadny problém

Alex Lohoré je však z iného cesta. Nebojí sa ťažkej výzvy. A keď vypadol Apollovi pôvodný súper, ktorým mal byť Petr „Monster“ Kníže, neváhal a zobral zápas na short notice.

„Je to pre oboch ponuka na poslednú chvíľu, ale ja som sa pripravoval ešte predtým, ako ten zápas bol oznámený. Neustále som v tréningu a udržiavam sa vo forme po celý rok. Tento zápas bude na tri kolá po piatich minútach a na to som pripravený vždy, takže to pre mňa nebude žiadny problém,“ srší Lohoré  sebavedomím v rozhovore pre fightclubnews.cz.

Prvýkrát sa predstavil v OKTAGON MMA v titulovom zápase strednej váhy proti Karlosovi Vémolovi. Prehral, no ukázal srdce bojovníka a vydržal všetkých päť kôl. Nenechal sa ukončiť. Alex Lohoré sľubuje pred súbojom s Apollom ďaleko lepší zápas, ako bol ten predošlý.

„V zápase budem lepší úplne vo všetkom. Som mladší, vyšší a silný. Mám tiež silnú myseľ, čo je zásadné. Dokážem ho knockoutovať aj uškrtiť. Som schopný totiž ukončiť úplne kohokoľvek. Záleží len na ňom, čo mi v zápase dovolí spraviť. Bojujem s chladnou hlavou, neútočím bezhlavo ako pitbul. Tento zápas bude ďaleko lepší ako ten predošlý,“ zastrája sa.

Faktom je, že tentoraz bude bojovať vo svojej váhe a nemusí čeliť súperovi s výraznou váhovou prevahou, ako tomu bolo v súboji s „Terminátorom“.

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky