André Reinders

André Reinders od tohto zverenca očakáva v roku 2021 titul

André Reinders prezradil, že od jedného zo svojich zverencov očakáva v priebehu tohto roka zisk titulu v organizácii OKTAGON MMA

André Reinders môže byť spokojný so svojou prácou. Jeho tím zažil mimoriadne úspešný rok 2020. Zbieral úspechy na všetkých frontoch. V čom spočíva tajomstvo úspechu Reinders Gymu sa snažil priblížiť v rozhovore pre Fightclubnews.cz.„Vedie k tomu niekoľko vecí. Samozrejme, že sa u mňa zišli talentovaní bojovníci, ktorí chcú makať a robiť maximum pre to, aby boli najlepší. Tím funguje ako celok, navzájom si totiž všetci pomáhajú. Všetci naviac smerujeme k jedinému cieľu, byť čo najlepší.”

Filip Macek v roku 2021 zaútočí na titul v bantame, prognózuje André Reinders

V roku 2021 očakáva, že (minimálne) jeden z jeho zverencov má šancu vybojovať titul v organizácii OKTAGON MMA. Je ním Filip Macek, ktorý má pred sebou zaujímavú výzvu a s najväčšou pravdepodobnosťou ho uvidíme v súboji o titul bantamovej váhy.

„V najbližšej dobe by titulovej šance mohol dosiahnuť Filip Macek. Rysuje sa totiž potenciálny súboj s londýnskym bojovníkom Javidom Basharatom, s ktorým by sa mohol stretnúť o uvoľnený titul bantamovej váhy. Uvidíme, ako sa Filip pobije s nadchádzajúcim ťažkým súperom, ale verím, že on bude v tomto roku držiteľom titulu,” zaželal si André Reinders.

Macek bojoval o titul v septembri 2019 o titul s Tomášom Deákom, no prehral po piatich kolách na body. Skončila tým jeho päťzápasová víťazná séria. Macek sa však dokázal vrátiť víťazne v decembri na turnaji OKTAGON 20, keď v druhom kole na gilotínu porazil Jerryho Kvarnstroma.Regitrujte sa a sledujte turnaje cez TV Tipsport
TV Tipsport

Basharat je z londýnskeho London Shootfighters, jeho prístup a nasadenie vychvaľuje Karlos Vémola. Basharat mieri do UFC, vyhral všetkých 10 zápasov svojej profi kariéry. Na OKTAGON 19 v strhujúcej bitke porazil Alexandera Bezkorovaynyho v druhom kole na submisiu.

André Reinders zmienil ešte dva mladé prospekty zo svojej “stajne”, ktoré môžu v budúcnosti tiež siahať po opaskoch šampiónov v organizácii OKTAGON MMA.

„Zaútočiť na titul OKTAGONU môžu bezpochyby aj Kubo Tichota a Tereza Bledá. Obaja sú síce ešte na začiatku svojej kariéry, ale určite majú obaja šancu, aby ten titul vybojovali. Kľudne k tomu môže dôjsť už tento rok, to uvidíme.”

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky