Attila Végh Václav Mikulášek Karlos Vémola

Attila Végh hovorí o šanciach Václava Mikuláška proti Karlosovi Vémolovi  

Václav Mikulášek je aktuálne na krátkom tréningovom kempe v trnavskom Spartakus Fight Gyme. Objavil sa tam na prvotný popud Attilu Végha, ktorý už dávnejšie spomínal, že mu v príprave na Karlosa Vémolu rád pomôže. „Baba Jaga“ o aktuálnej príprave povedal, že je v jeho kariére zatiaľ najnáročnejšia.

Attila Végh hovorí o šanciach Václava Mikuláška proti Karlosovi Vémolovi

 „Došiel na kemp na týždeň, lebo sme sa dohodli. Ja som mu predtým povedal, že ak chce nejako pomôcť, tak je u nás v Spartakus Fight Gyme vítaný.  Dvojfázovo u nás trénuje a maká.
Baba Jaga má určite najväčšiu zbraň v postoji. Načo hrať Karlosovu hru a ísť do zápasenia. Vašek je bývalý boxer a aj v OKTAGONe sme už videli nejaké jeho knokauty.“

O tom, aké sú silné stránky Karlosa, sa vie veľmi dobre. Svojim dominantným zápasením berie protivníkov na zem a tam ich za pomoci fyzickej sily kontroluje a rozdáva rany. V zápase s Attilom k tomu však vôbec nedošlo, keďže Végh mu na to nedal priestor vďaka dobrému pohybu a presným úderom.


Prvá Slovenská e-lekáreň

„Veľa ľudí sa ma stále pýta, či je Karlos taký silný, ale ja som to veľmi nemal šancu pocítiť, lebo sa ma nijako nedotkol. Tým pádom neviem až tak povedať, akú má fyzickú silu. Ale ak zoberiem do úvahy tie zápasy, ktoré vyhrával predo mnou, tak tam vyhrával práve s tou jeho silou. Ja som to nepocítil, pretože som mu na to neposkytol šancu.
Ale Baba Jaga je takisto silný chlap a vidím, že na sebe pracuje. Má v hlave cieľ, že ten zápas chce vyhrať. Je outsider rovnako ako som bol ja, lenže toto je MMA, kde stačí jeden úder a už je po favoritovi.“

Attila tiež dodal, že on príliš neberie do úvahy rôzne kurzy a favorizovanie bojovníkov. Z jeho pohľadu je to v základnej podstate tak, že ak proti sebe idú dvaja trénovaní chlapi, je to 50:50 a stať sa môže čokoľvek.

VIDEO: 23 kopov za 12 sekúnd, Paulo Costa trénuje pred zápasom s Adesanyom ako zviera a hlási skvelú formu!

Zdroj: sport.tn.nova

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky