Attila Végh Karlos Vémola

Attila Végh: Karlos by si v UFC ani nepípol. Nezaujíma ma, že porazí 300 ľudí a bude mať 30 opaskov, dôležité je niečo iné

Attila Végh priznáva, že už nemá takú motiváciu do zápasov ako kedysi. Stále sa však udržiava vo forme a dodáva, že ak by prišla veľmi zaujímavá ponuka, tak ešte nepovedal posledné slovo.

Attila Végh v rozhovore v rámci podcastu Startitup

 „Pre mňa už zápasiť nie je až takou motiváciou. Mám na konte 44 zápasov a keď pridám ďalší, tak čo, budem ich mať 45. Poviem to na rovinu, že mňa neláka titul OKTAGONu, nech ho má hocikto. Pre mňa je najvzácnejší v kariére opasok Bellatoru, ktorý som získal v roku 2013.

Ja sám musím vedieť, kedy chcem mať zápas. Či sa mi to oplatí, či okolo seba budem mať tím na prípravu. Je to o mojom rozhodnutí. A beriem to aj ako biznis. Môže z toho zarobiť OKTAGON, ja a aj Karlos. Vnímam to tak, že ak bude zápas Karlos vs Végh 2, tak to bude ako nejaký projekt.“

Práve Karlos Vémola totiž opakovane Attilu Végha vyzýva a snaží sa ho dostať do odvety. „Terminátor“ chce odčiniť prehru, ktorú mu slovenský šampión pripravil na turnaji OKTAGON 15.

„Karlos môže poraziť aj 200 alebo 300 ľudí, mňa to vôbec nezaujíma. Hovoril, že porazí toho a toho, že porazí mojich chlapcov, ale to ma vôbec nezaujíma. Mňa zaujme to, keď za mnou prídu s atraktívnou ponukou, vtedy do toho idem. Ale je jedno, koho Karlos porazí. Je jedno, že bude mať 30 opaskov okolo pásu. Ja som ho porazil raz a to mi stačí. On ten zápas strašne chce, ale môže rozprávať hocičo, čo chce. Mňa nevytočí, veď rok som počúval ako ma zabije a dobije, no a ako dopadol. Dôležité sú činy.“

Attila Végh: Karlos je jednostranný zápasník a funguje mu to, ale v UFC by si ani nepípol

Attila vyjadril názor, že v dnešnom modernom a komplexnom MMA by Karlos Vémola nemal veľké šance v UFC. Neverí ani v potenciálny návrat Karlosa do najprestížnejšej MMA ligy na svete.

„Už som veľakrát hovoril, že Karlos je vlastne jednostranný zápasník. Má jednu silnú stránku, ale MMA má viac zložiek: stand-up, zem, jiu-jitsu a všetko. Karlosovou silnou stránkou je sila a že vie súpera na zemi kontrolovať. Nie je to atraktívny zápasník, ale ide za svojim cieľom a vyhráva. Takže môžu na neho hovoriť hocičo, ale jemu to funguje.

Ale čo sa týka UFC, tak tam by si ani nepípol. Sú tam skrátka iní fighteri, ktorí sú komplexní a vedia ho načítať. Podobne ako som ho načítal aj ja. Tam sú trošku iné kalibre. On by sa do UFC vlastne ani nechcel dostať, ale hovoril to tým ľuďom toľkokrát, aby ich osprostil a aby tomu sami uverili.“

Attila však zároveň ocenil súčasnú motiváciu Vémolu a to, že Karlos má aj naďalej veľkú chuť porážať vždy nových protivníkov.

Karlos Vémola k odvete s Attilom Véghom: Neviem, či chce 100-tisíc eur alebo aj väčší nezmysel, no verím v jeho dohodu

Zdroj: startitup , foto: sportky

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky