fbpx
Attila Végh získal nového zverenca - Denisa Farkaša

Attila Végh získal do SFG ďalšiu zaujímavú posilu

Trnavský Spartakus Fight Gym, kde je Attila Végh hlavným trénerom, získal v krátkom čase už štvrtú zaujímavú posilu.

Ivan Buchinger, Samuel Krištofič, kickboxer Tomáš Možný a najnovšie zaujímavý prospekt Denis Farkaš. Trnavský SFG získal v krátkom čase už štvrtú zaujímavú posilu do svojich radov.

Attila Végh má v SFG ďalšie zaujímavé meno

Gym ,v ktorom je hlavným trénerom Attila Végh, tak naberá neustále na kvalite. Práve zo Spartakusu pochádza historicky prvý slovenský fighter v UFC Lajoš Klein.

Denis Farkaš sa priaznivcom bojových športov prezentoval v projekte Oktagon Underground, kde jeden zápas vyhral a dva prehral. Začal víťazstvom na body so Samuelom Liškom. O postup do slovenského finále bojoval s Ronym Paradeiserom, no so skúsenejším bojovníkom prehral.

O dva týždne prijal ponuku na ďalší zápas, stál proti Milanovi Kratochvílovi. No hneď v úvode súboja si Farkaš nepríjemne poranil koleno.

Attila Végh má vo svojom „košiari“ veľmi zaujímavý prospekt. Farkaš má na svojom konte v profi MMA päť zápasov, z toho tri vyhral.

Prehry má s kvalitnými súpermi v organizácii I Am Fighter – nestačil na Tomáša Fialu /prehral s ním po troch kolách na body/ a na Václava Holotu /v druhom kole prehral na gilotínu/.

Dvadsaťročný Farkaš má na svoj mladý vek už veľmi zaujímavé skúsenosti. Veď stáť proti borcom ako Paradeiser, Fiala či Holota môže bojovníka určite len posunúť.

V trnavskom Spartakuse bude mať na svoj rozvoj najlepšie možné podmienky. Borec, ktorý sa doteraz pripravoval v Storm Gym Handlová si bude môcť svoje schopnosti cibriť v sparingoch s hviezdami ako Lajoš Klein, Ivan Buchinger či Karol Ryšavý.

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky