fbpx
Jan Blachowicz Adesanya

Blachowicz pripravil Adesanyovi prvú prehru! Jones, Ngannou, Costa, Reyes a ďalší reagujú na titulový zápas

Legendárna poľská sila to dokázala! Jan Blachowicz obháhil svoj titul poloťažkej váhy na UFC 259. V hlavnom zápase zdolal šampióna strednej váhy Israela Adesanyu jednohlasným bodovým rohodnutím po piatich kolách. Blachowicz tak zároveň pripravil Izzymu jeho prvú profesionálnu MMA prehru.

Reakcie bojovníkov na titulový zápas poloťažkej váhy Blachowicz vs Adesanya na UFC 259

Dominick Reyes: V poloťažkej váhe nie sú žiadne žarty. Gratulácia Janovi, bol to pekelný výkon. Toto je spôsob, ako sa bojuje za divíziu!

Paulo Costa: Adesanya, aj ty si bol opitý?

Kamaru Usman: Výborný zápas v prípade oboch. Ale určite to nebolo 49-45.

Jon Jones: Zabudnúť na to, to ani nestojí za môj čas. Keď mi ešte niekto napíše, že by ma Izzy porazil, tak nech si dá facku. Skvelá práca Jan, skvelá výhra.

Marvin Vettori: Janova obrana vyzerala veľmi, veľmi dobre. Nemôžem sa dočkať toho, keď na toho zbabelca (Adesanyu) znovu narazím.

Francis Ngannou: Izzy je v mojich očiach aj tak ako víťaz. Dobrá robota šampión, bol to skvelý výkon. A ešte jedna vec, nie veľa ľudí by zobralo tento zápas.

Chris Weidman: Skvelý zápas od obidvoch. Izzy dobre využíval náznaky úderov a kopy, ale Blachowicz vyhral vďaka tomu, že zasadzoval výraznejšie údery na nohách, mal takedowny a ground-and-pound.

Ben Askren: Skutočne som si myslel, že Izzy nad Janom jednoducho vyhrá. Možno bol Costa vážne opitý 😀

Cody Garbranbt: Gratulácia Janovi Blachowiczovi a klobúk dole pred Adesanyom. Za to, že sa pokúsil dosiahnuť niečo, čo dokázalo len pár bojovníkov. Všetko je to o tom, aby sme sa v živote pokúšali využiť naše šance! Ďakujem vám, páni!

UFC bojovníci reagujú na ilegálne koleno v zápase Yan vs Sterling

Zdroj: mmafighting , foto: mmafighting

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky