Samuel Krištofič Robert Bryczek

Bryczek: Novotný skrýva jeho chlapcov, nechcú zápasiť. „Pirát“ a jeho tréner Attila sa zo mňa pos*ali

Samuel Krištofič naposledy zdolal Mateusza Strzelczyka na podujatí OKTAGON 19 (5. december 2020). Po zápase sa v klietke objavil aj ďalší poľský bojovník organizácie – Robert Bryczek. Ten mal totiž predtým dohodnutý súboj s „Pirátom“ vo welterovej váhe, no napokon to padlo, keďže Krištofič chytil koronavírus, ktorý poznačil prípravu.

Bryczek si prišiel na OKTAGON 19 znovu zažiadať o zápas s „Pirátom“ a Samuel s tým zjavne nemal problém, ak sa to znovu dohodne. Poznáme Krištofiča, je to typ bojovníka, ktorý si svojich súperov nevyberá. Pri jednom zo svojich posledných vysielaní na instagrame sa však v krátkosti vyjadril, že duel s Bryczekom nebude v najbližšom čase na programe.

Môže za tým byť rozhodnutie OKTAGONu, „Pirátovho“ nového manažmentu v SFG, prípadne je to len o tom, že Krištofič plánuje v blízkej budúcnosti štartovať v strednej váhe. Tak či onak, Bryczekovi sa to príliš nepáči a svoje postoje vyjadril prostredníctvom IG profilu mma_postrehy.

Robert Bryczek nie je spokojný so svojou aktuálnou situáciou v OKTAGONe

„Bohužiaľ, väčšina československých bojovníkov so mnou nechce zápasiť. Oni majú radi trashtalk a média, ale nie skutočné výzvy. Ondřej Novotný skrýva jeho chlapcov. Kozmu, Wittnera, Piráta, …

Pirát a jeho tréner Attila sa zo mňa posrali. Vzali zápas so Strzelczykom. Ja som bol pripravený s ním bojovať v 77 a aj v 84. Teraz chce Vémolu a hľadá ľahké peniaze. Srať na neho, chcem Kozmu alebo Wittnera, ak chce OKTAGON pravého zabijáka.“

Už o necelé dva týždne sa uskutoční OKTAGON 21 a na ňom aj súboj Kníže vs Apollo, ktorý dosť napovie o budúcnosti welterovej váhy organizácie. Očakáva sa totiž, že víťaz by mal vyzvať šampióna Davida Kozmu. Bryczek si uvedomuje, že to môžu byť aj jeho potenciálni súperi do budúcna. S Apollom, resp. Buscapem, sa už stretol na OKTAGON 15 a brazílsky zápasník ho vtedy porazil.

„Myslím si, že Kníže už je dosť starý na to, aby získal titul. Mojim cieľom je titul. Mal som zlú prípravu na Apolla. Teraz mám skvelý tím, čistú myseľ a zmlátil by som ho. Tento steroidový týpek (Apollo) môže byť takisto na zozname, ale to, čo chcem, je titul. Šampión vs šampión znie lepšie.“

Bryczek uvedením šampión vs šampión narážal samozrejme na to, že aktuálne drží titul v poľskej organizácii FEN, ktorý nedávno získal.

Milan Ďatelinka: Pirát ma nas*al výzvou Karlosa. Z klietky odídem s titulom alebo ma vynesú nohami napred.“

Zdroj: IG mma_postrehy

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky