Conor McGregor

Conor McGregor prijal výzvu Khamzata, tvrdí Dana White

Dana White objasnil záhadný odkaz, ktorý Conor McGregor zverejnil na svojich sociálnych sieťach.

Conor McGregor na Twitter napísal jednoduchý odkaz: “Prijímam”.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Čo tým myslel?
Conor McGregor prijal výzvu Khamzata Chimajeva

Fanúšikovia okamžite začali špekulovať, na koho tento odkaz smeroval. V poslednom čase ho vyzýval Tony Ferguson aj Khamzat Chimajev. Dagestanská senzácia so švédskym pasom, ktorá nedávno prepísala históriu UFC, keď v priebehu 10 dní v dvoch rozdielnych váhových divíziách porazil dvoch súperov.

Chimajevovi okamžite stúplo sebavedomie a začal sa verbálne opierať do viacerých bojovníkov. Medzi nimi aj do Conora McGregora.

A práve na Chimajeva mal smerovať odkaz o prijatí výzvy, tvrdí to šéf UFC Dana White.

„Bol to Khamzat,” vysvetľoval White, ktorého slová cituje portál mmafighting.com. „Chcem Natea Diaza, Jorge Masvidala či McGregora a McGregor povedal, že prijíma.”
“Nie” – odpovedal jednoducho a stručne Dana White na otázku zámorských reportérov na možnosť súboja Conor McGregor vs Khamzat Chimajev.

„Počujte, Conor skončil. Pozrite sa, bude vidieť, ako sa to tento rok vyvinie a uvidí, čo ďalej. Viete, že chce zápas s Khabibom, Nurmagomedov bojuje s Justinom Gaethjem 24. októbra, takže uvidíme.”

Otázka je, čo ďalej pre Chimajeva. Po fenomenálnom vstupe do UFC si otvoril dvere k zaujímavým súperom. Dana White potvrdil, že bojovník s bilanciou 8-0 chce zápasiť čo možno najčastejšie a tiež potvrdil, že ďalší súboj na Chimajeva by mal čakať už tento mesiac. S kým, to zatiaľ nevedno.

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky