Conor McGregor

Conor McGregor šokoval novým imidžom

Nový Conor McGregor! Aspoň, čo sa vizuálu týka. Írsky bojovník prezentoval svoj totálne zmenený imidž. Nový začiatok aj v boji?

Conor McGregor šokoval fanúšikov novým imidžom, ktorý prezentoval na sociálnych sieťach.Populárny írsky bojovník sa v posledných rokoch prezentoval dlhším zostrihom vlasov a charakteristickou bujnou bradou.

Tomu je však už minulosť.

Conor McGregor predstavil svetu svoj nový imidž

Ír sa zbavil vlasov aj brady. Že by nový vzhľad charakterizoval aj “reštart” jeho kariéry?

Aj keď pred pár mesiacmi oznámil (opäť) koniec kariéry, fakt je ten, že tomu verí asi len málokto. Stále trénuje, navyše sa neodhlásil z antidopingového programu USADA a zástupcovia organizácie ho kontrolovali aj počas dovolenky, keď ho “prepadli” na jeho súkromnej jachte.Regitrujte sa a sledujte turnaje cez TV Tipsport
TV Tipsport

Po škandále na dovolenke na Korzike, kde bol obvinený z obscénností a obťažovania v nočnom podniku, informoval verejnosť o tom, že sa pripravuje na boxerský zápas s Mannym Pacquaiom.

Conor McGregor je ikona MMA. Pripisuje sa mu obrovský kredit za preslávenie tohto bojového športu po celom svete.

Jeho profi bilancia je 22-4. V októbri 2018 prehral pamätný súboj s Khabibom Nurmagomedovom. V januári 2020 sa vrátil parádnym výkonom proti Donaldovi Cerronemu, ktorého porazil na TKO po 40 sekundách boja.

K boxu si kontroverzný írsky bojovník už raz odskočil, v “money fighte” prehral na body s legendárnym Floydom Mayweatherom. Hovorilo sa o odvete, no aktuálne je otázne, či k nej ešte niekedy dôjde.

A rovnako otázne je, či ešte niekedy uvidíme Conora McGregora v MMA zápase. Tridsaťdvaročný írsky bojovník by však mal stále určite čo ponúknuť. Pravdou však je, že v posledných rokoch sa viac venoval prezentácii svojej whisky a búrlivému životnému štýlu plnému škandálov, ako zápaseniu.

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky