fbpx

Skroluj na článok

Floyd Mayweather vs Logan Paul

Cormier, Ngannou, Sterling a ďalší reagujú na boxerský zápas Floyd Mayweather vs Logan Paul + HIGHLIGHTY

Floyd MayweatherLogan Paul majú za sebou ich exhibičný boxerský zápas. Keďže sa to neskončilo predčasne knokautom, tak je to po ôsmich kolách bezvýsledkový zápas, pretože tak boli predom stanovené pravidlá.

Mayweather bol podľa očakávaní jasne lepším boxerom, no z útočného hľadiska na to príliš netlačil. Logan Paul bol schopný absorbovať niekoľko vážnejších úderov a z kondičného pohľadu vydržal viac, ako by možno mnohí očakávali. Mayweathera však nedokázal príliš často zasiahnuť, takisto podľa predpokladov.

Reakcie MMA bojovníkov a komunity na boxerský zápas Floyd Mayweather vs Logan Paul

Daniel Cormier: Klobúk dole pred Loganom Paulom. Vydržal 8 kôl proti historicky najlepšiemu boxerovi. Nie je to dobrý obraz pre Floyda.

Francis Ngannou: Je bláznivé pomyslieť na to, že Logan Paul (0-1) práve zarobil 20 miliónov dolárov v boxerskej exhibícii. Čo robíme zle?

Aljamain Sterling: Keď sa to dostane na určitú úroveň „schopností“, hmotnosť robí veľký rozdiel. Myslel som si, že Floyd sa dostane k niekoľkým knockdownom a následne aj ku KO. Ale keď do toho išli, tak bolo poznať veľkostný rozdiel a Paul bol schopný zväzovať Floyda svojimi dlhými rukami, keď sa dostal do jeho dosahu.

Michael Chiesa: A to som si myslel, že moje zápasy sú nudné.

Derek Brunson: Brilantne zahrané od Floyda a Logana Paula. Floyd išiel proti jasne väčšiemu bojovníkovi. Logan bol dostatočne veľký na to, aby si ľudia pomysleli, že to „skrátka možno“ bude stačiť na knokaut. Floyd to urobil ako zvyčajne, preboxoval a prebodoval svojho súpera. Logan môže túto exhibíciu použiť ako argument k ďalšiemu zápasu, pretože „vydržal do konca s tým najlepším“!

Jimi Manuwa: Niekto by mal knokautovať jednému z tých bratov.

Sodiq Yusuff: Úprimne, toto je dosť nudné. Hovorte si čo chcete, toto bola pre Logana veľká výhra.

James Vick: Vďaka Bohu, že som nezaplatil za tento zápas lol.

Dillon Danis: Keď v skutočnom zápase neukončím Logana Paula do jednej minúty, tak končím kariéru a zabijem sa.

Ed Herman: Toto len preukázalo rozdiel medzi MMA a boxom. Neexistuje, že by niektorí z bratov Paulovcov vydržal čo i len jedno kolo s nejakou MMA legendou!

Luke Thomas: Nebola to veľká zábava.

Ryan McKinnell: Floyd sa v niektorých kolách snažil ukončiť tento zápas. Vek a hmotnostný rozdiel určite hrali svoju úlohu, ale Paul dokázal prijať aj čistý úder a dostať sa z ťažkých situácii. Myslel som si, že v závere zápasu bude už klinicky mŕtvy.

Teddy Atlas: Aj v tomto type súbojov ľudia zabúdajú na to, že štýl robí zápasy. Floyd využíva protiúdery, nejde po vás. Podobne ako v zápase s McGregorom, Floyd zistil, že sa musí vzdať svojho bežného štýlu a začať vyvíjať tlak.

Floyd Mayweather vs Logan Paul (HIGHLIGHTY):

zdroj: mmajunkie , foto: journal-beat

Neznášam ťa, hovorí Adesanya svojmu súperovi a prirovnáva ho k exfrajerke. Vettori plánuje zosadiť šampióna z trónu

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky