David Dvořák

David Dvořák o Espinosovi: Nechce len odtrhnúť hlavu

David Dvořák sa pripravuje na svoj ďalší súboj v UFC, ktorý by mal absolvovať proti Američanovi Jordanovi Espinosovi.

David Dvořák by sa mal podľa zahraničných médií vo svojom druhom súboji v UFC postaviť 19. septembra na akcii UFC 235 v Las Vegas Američanovi Jordanovi Espinosovi.


Prvá Slovenská e-lekáreň

14 zápasov neporazený Dvořák v marci vo svojej premiére v organizácii porazil domáceho Brazílčana Bruna Silvu po troch kolách na body.

David Dvořák očakáva iný typ súpera, ako bol ten v jeho premiére UFC

Tentoraz očakáva iný typ súpera.
„Silva bol hlavne wrestler a tvrďák, prirovnal by som ho k Salambekovi Damajevovi, taký čečenský štýl, ktorý chce zabiť. Tento Američan skôr hopsá, skáče, je dosť živý. Nie je to typ, ktorý by chcel odtrhnúť hlavu, ale je rýchlejší a tvrdší,” porovnal Dvořák oboch borcov v rozhovore pre sport.cz.

David Dvořák si spestril prípravu zaujímavým trojdňovým cyklistickým výletom.

„Ubytovali sme sa v penzióne Lesní v Miloviciach a odtiaľ sme vyrážali na cesty. Dvakrát sme vyrazili do Českého raja a raz do Poděbrad. Za tri dni sme dali 148 kilometrov. K tomu každý deň ráno ešte boxerský tréning,” popísal tréningové dávky “The Undertaker”.

„Každý deň minimálne tri hodiny. Išlo hlavne o to šliapať vo vysokom tempe a za krátku dobu prejsť  čo najdlhšiu vzdialenosť bez ohľadu na terén a kopce. Proste čo najviac šľapať,” dodal Dvořák k svojmu cyklistickému tréningu.

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky