David Dvořák

David Dvořák so svojim motivačným zamyslením: Koniec kariéry alebo vysnený život?

David Dvořák môže byť inšpiráciou pre mnohých bojovníkov, ktorí vytrvalo pracujú na svojich cieľoch a občas si kladú otázku, čí má zmysel ďalej pokračovať.  David bol totiž ešte prednedávnom v nie úplne ideálnej situácii, ako to nižšie vysvetľuje aj on sám. V súčasnosti je však v najlepšej MMA lige na svete a za sebou má aj prvú UFC výhru.

David Dvořák so svojim motivačným zamyslením: Koniec kariéry alebo vysnený život?

„Psal se březen 2019. Byl jsem v Thajsku, bez peněz, protože mi jedna česká organizace odmítla zaplatit i to málo, co jsem si zasloužil. Zničený a zklamaný ze své kariéry, protože po 10letech tvrdé práce to neneslo vůbec nic, nikam jsem nesměřoval. Vše co jsem tomu dal a objetoval mi přišlo zbytečné a přišel jsem skoro o všechnu motivaci. Opravdu jsem stál na hraně toho své trápení ukončit a nechat sport jiným.
Nicméně jsem se rozhodl, že to nevzdám a díky rodině, teamu a mnoha lidem přišla nabídka na NOW, poté Oktagon a vše vypadalo, že se v dobré obrací. Bohužel jsem, ale po několikáté onemocněl, přišel o další velký zápas a 3 měsíce jsem byl zase mimo a na chvilku to vypadalo, že pro mě sezóna 2020 končí ještě před koncem roku 2019. Znovu zničený, protože počet zápasů, o které jsem přišel bych už ani nespočítal.

Nakonec se stalo něco, s čím nikdo nepočítal a dostal jsem laso na poslední chvíli vzít zápas v UFC. Ano podělaný strachy a absolutně nepřipravený. S teamem jsem do toho šel a tím si hodně změnil život. Vyšlo to a datum 14.3.2020 pro mě bude na vždy největším dnem mé sportovní kariéry!

Možná se vám stalo, že váš život a to co děláte přestal jednoho dne dávat smysl a všechny sny byly v nedohlednu, ale pokud máte nekonečnou vůli jít snům naproti tak si buďte jisti, že když vydržíte, tak se vám to s největší pravděpodobností povede a pokud náhodou ne, tak víte, že jste pro to udělali vše. Následujte své sny!“

David Dvořák: Koho dostanem, toho pôjdem “sundať”! UFC nabili jeho váhovku šampiónmi Rizinu, Fight Nights či M-1

Zdroj: FB David Dvořák

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky