Filip Macek

Filip Macek si brúsi zuby na neporazenú hviezdu z Vémolovho gymu v Londýne

Javid Basharat – neporazená hviezda z London Shootfighers. Predstaví sa na turnaji OKTAGON 19. A pozor, zuby si na neho brúsi Filip Macek.

Cez OKTAGON MMA do UFC, prognózuje Vémola

„Na turnaji OKTAGON 19 sa predstaví, ako vy všetci v London Shootfighters tvrdíte, obrovský talent Javid Basharat,” hovoril Ondřej Novotný v rozhovore s Karlosom “Terminátorom” Vémolom v poslednom vydaní podcastu MMA Letem Světem.Javid Basharat je hviezdny prospekt. Tento Angličan má v profi MMA fantastickú bilanciu 9-0. Päťkrát vyhral na KO/TKO a štyrikrát súperov ukončil na submisiu. Je to veľmi nebezpečný borec, ktorý sa chce cez organizáciu OKTAGON MMA predať do sveta.

„Čo od neho možno čakať?” Pýtal sa Ondřej Novotný Vémolu, ktorý je v London Shootfighers tímovým kolegom Javida Basharata.

„Ja si myslím, že úplne všetko. Je to frajer, ktorý všetko nechal. Býva pri gyme. Je tam od rána do večera. Je to prospekt, ktorý v Oktagone vyhrá dva alebo tri zápasy a veľmi skoro sa dostane do UFC. Nevynechá jediný tréning.  Čakám od neho veľké veci,” pochválil Angličana “Terminátor”, ktorý sa predstaví na tom istom turnaji v hlavnom zápase večera v súboji s Václavom Mikuláškom alias Babom Jagom.

Filip Macek si brúsi zuby na hviezdny prospekt z Vémolovho gymu

Promotér organizácie OKTAGON MMA Ondřej Novotný vzápätí priznal, že zuby na Javida Basharata si brúsi Filip Macek. Kuriózna situácia, pretože ten je zas kolegom Vémolu v Reinders Gyme počas jeho prípravy v Česku.Regitrujte sa a sledujte turnaje cez TV Tipsport
TV Tipsport

„Ak sa dobre uvedie, Filip Macek by s ním rád zápasil. Cíti sa na neho. Má na neho chuť, len to do 5. decembra nestihol,” hovoril Novotný.

„Nedoporučoval by som mu to, ale je to jeho vec,” reagoval Karlos Vémola.

Filip Macek bojoval naposledy vlani v septembri proti Tomášovi Deákovi. Prehral po piatich kolách na body vo zvláštnom zápase, v ktorom si úmyselne častokrát ľahol na zem, aby preniesol “hru” z postoja.

Prehra s Deákom mu ukončila päťzápasovú víťaznú sériu.

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky