Israel Adesanya Jon Jones

Jones posiela Adesanyovi drsnú odpoveď: Si moja štetka, momentálne by som ti doslova odtrhol ruku!

Israel Adesanya zostal šampiónom UFC strednej váhy aj po turnaji UFC 253. Paulovi Costovi nedal v priebehu hlavného zápasu prakticky žiadnu šancu a postupne ho rozoberal v postoji svojou rýchlosťou a presnosťou, až kým ho záverom druhého kola neukončil. Adesanya aj teraz zopárkrát zmienil meno Jona Jonesa. Povedal, že jedného dňa si po neho pôjde. Samotný Jones je ale v tomto prípade skeptický a nemyslí si, že Israel s ním skutočne chce bojovať.

Pozri tiež: Ľudovít Klein odpovedal na kritické slová Adesanyu >>>


Prvá Slovenská e-lekáreň

Jon Jones a jeho vyjadrenie na Adesanyu po UFC 253

„Vstúpil si do ringu alebo do klietky viac ako 100krát a stále nie si pripravený!? Máš výhodu v prípade veku a asi štvornásobne väčšiu zápasnícku skúsenosť. Pravdou však je, že už teraz si mojou štetkou. Máš rád byť neporazený a videl si, čo sa stalo každému inému. Ak zmieňuješ moje meno, tak to dvíha tvoju trhovú hodnotu. Uvedomuješ si to. Skutočnú konfrontáciu so mnou však nechceš, pretože ja tam nebudem len stáť a bojovať ako v kickboxe. Teraz som sa pripravoval na ťažkú váhu a momentálne by som ti dokázal doslova odtrhnúť jednu z tvojich rúk.“

Jones sa nedávno vzdal svojho titulu poloťažkej váhy. Hlavnými dôvodmi boli, že sa s UFC nevedel dohodnúť na lepších finančných podmienkach a jeho plán v dohľadnej dobe prejsť do ťažkej váhy. O jeho prenechaný titul bojovali na UFC 253 Reyes s Blachowiczom a po výbornom výkone sa stal prvým mužským šampiónom z Poľska práve Jan Blachowicz.

Ľudovít Klein a Attila Végh hovoria o ďalšom UFC zápase. Attila dokonca spomína aj konkrétneho súpera

Zdroj: mmajunkie , essentiallysports

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky