fbpx

Skroluj na článok

Karlos Vémola

Karlos Vémola má jasno: Toto je najlepší welter domácej scény!

Karlos Vémola vo svojom poslednom živom vysielaní prezradil, kto je podľa neho najlepším bojovníkom welterovej divízie domácej scény.

Ten príbeh je notoricky známy. Karlos Vémola a Patrik Kincl boli hviezdami organizácie XFN a kamarátmi. Dokonca „Terminátor“ pozval Kincla na kemp do London Shootfighters, ubytoval ho u seba v Londýne.

Neskôr sa však rozhádali. Verbálne naťahovačky vyústili do krachu ich priateľstva a dokonca spolu bojovali. V lete 2018 Vémola vyhral po troch kolách na body.

Zápas to bol pamätný. Kincl predviedol skvelý výkon, dokonca v jeden moment bol blízko ukončeniu Vémolu, ktorý bol viditeľne „nahulený“. V súboji sa udial aj kontroverzný moment, Kincl dostal „eye poke“, po ktorom nedostatočne videl a podľa vlastných slov to výrazne ovplyvnilo jeho ďalší výkon.

Karlos Vémola: Patrik Kincl je najlepší welter domácej scény

Kincl aktuálne bojuje vo welterovej divízii v KSW. Vyhral oba svoje zápasy v organizácii a túži po titule. Tomasza Drwala v prvom kole porazil na KO a Tomasza Romanowskeho v druhom kole na TKO.

Karlos Vémola vo svojom poslednom živom vysielaní na sociálnych sieťach označil Patrika Kincla za najlepšieho bojovníka welterovej divízie domácej scény.

„Nech mám na Kincla názor, aký mám, tak si myslím, že je v ČR najlepšia 77-ka. Pokiaľ sa v tej váhe bude držať, môže dokázať veľké veci. Viem, že Kozma je šampion OKTAGONU, ale hovorím, že nehanbím sa povedať, že tá najlepšia 77-ka momentálne v Čechách je Kincl. V 77-ke mu to sedí.“

„A odveta? To vôbec nemá cenu. On do 84-ky nepatrí, zmlátil by som ho rovnako ako v prvom zápase.“

Karlos Vémola je po rehabilitácii operovaného ramena. Aktuálne naskakuje späť do plnej prípravy. Najbližšie sa predstaví na Štvanici v titulovom súboji strednej váhy proti Poliakovi Marcinovi Naruszczkovi.

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky