Attila Végh Václav Mikulášek Karlos Vémola

Karlos Vémola: Nech ide Attila Mikuláškovi aj do rohu!

Karlos Vémola sa má vrátiť do akcie 26. septembra na turnaji OKTAGON 17 zápasom proti Václavovi Mikuláškovi. Ten sa pripravuje s Attilom Véghom a aká je reakcia “Terminátora”?

Attila Végh, posledný premožiteľ Karlosa Vémolu, ponúkol Václavovi Mikuláškovi pre niekoľkými mesiacmi svoju pomoc v príprave. “Baba Jaga” túto výbornú príležitosť využil. Aktuálne tvrdo maká v trnavskom Spartakus Fight Gyme po boku víťaza Zápasu storočia.
Príprava v SFG každý druhý týždeň

„Attila a Ján Hudák sa o mňa perfektne starajú, so všetkým mi pomáhajú, cítim sa ako doma,” pochvaľoval si Mikulášek v rozhovore pre isport.cz.

„Povedal mi nejaké tipy na Karlosa. Určite použijem jeho škorpión kop, alebo ho dlubnem do oka, no. Toľko k taktike,” smial sa Baba Jaga.

„Každopádne k Attilovi budem chodiť každý druhý týždeň. Do zápasu by som tak mal absolvovať štyri-päť týždňov. Ak teda súboj bude, ja verím, že áno.”
Karlos Vémola a jeho reakcia na to, že Vašek Mikulášek trénuje s Attilom

„O to viac ma to motivuje. Dúfam, že mu Attila pôjde i do rohu, aby videl, že všetko čo sa ho snaží naučiť, bude márne,” hovoril veterán UFC.

„A aby som mu hneď po zápase, keď zmlátim Babu Jagu, mohol povedať, že je na rade.”

„Pre mňa naozaj ideálny scenár, keby mu Attilka išiel do rohu. To, čo ja robím tridsať rokov, to Mikulášek za dva mesiace už nedobehne. Takže trénovať tam môže, čo chce,” dodal Karlos.

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky