Karlos Vémola

Karlos Vémola pred Mikuláškom: Nebudem zhadzovať takú mordu! Možno sa dohodneme na catchweight

Koncom septembra sa má uskutočniť divákmi mimoriadne očakávaný súboj Karlos Vémola verzus Baba Jaga. Pre koronavírus však možno bude termín posunutý.

Karlos Vémola má obstarať hlavný zápas večera na akcii OKTAGON 17 v pražskej hale O2 Universum koncom septembra. Jeho súperom je Václav “Baba Jaga” Mikulášek.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Situácia s koronavírusom sa ale opäť začína komplikovať, do hry znova vstupujú opatrenia a tak vôbec nie je isté, či sa súboj v plánovanom termíne uskutoční.
Karlos Vémola: Nebudem zhadzovať takú mordu na zápas s otáznikom

„Bojujem s diétou, chýba mi ešte pätnásť kíl,” cituje slová českého Terminátora portál isport.cz.

„Samozrejme, že mám obavy. Musím si o tom pohovoriť s Ondrom, pretože držím diétu a mám obavy, aby som nezhadzoval zbytočne. Už je to dlho čo som chudol do 84-ky. Naposledy kvôli zápasu s Kinclom. Nehovorím, že sa s tým trápim, ale bude to veľmi náročné, takže potrebujem vedieť, že budem zápasiť.”

Karlos Vémola plánuje, ako to vyriešiť, ak bude zápas zrušený, alebo sa bude musieť uskutočniť bez divákov, ako napríklad súčasné eventy organizácie UFC.
„Toto je tretí zápas, na ktorý sa pripravujem a keby bol zrušený, tak mi to na psychike nepridá. Takže musíme s Oktagonom nájsť nejakú cestu, ako by sa to stalo. Napríklad formou pay-per-view. Alebo by išlo o catchweight. Rozhodne sa nebudem pripravovať na zápas, ktorý je s otáznikom. Pripravovať sa budem, ale nebudem zhadzovať takú mordu,” upresnil Vémola.

Do zhadzovania váhy sa už Terminátor pustil.

„Spravil som prvých päť kilo a už teraz viem, že ho zožeriem,” uzavrel papierový favorit očakávaného zápasu.

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky