fbpx

Skroluj na článok

Karlos Vémola

Karlos Vémola v ohrození? Do strednej váhy mieri zaujímavý borec

Karlos Vémola je kráľom strednej váhy v OKTAGON MMA, aj keď pre nenaváženie prišiel o opasok. Do 84-ky mieri zaujímavý borec, dokáže ho ohroziť?

Robert Bryczek patrí medzi najväčšie hviezdy organizácie OKTAGON MMA. To napriek tomu, že absolvoval len tri zápasy a jeden z nich vyhral. Vo svojej premiére porazil Matého Kertésza. Následne prehral s Apollom (Leandrom Silvom).

Na turnaji Oktagon 23 si zmeral sily s Brazílčanom Kaikom Britom, ten ho zaskočil presnými, rýchlymi a tvrdými údermi a pre mnohých prekvapujúco ho zdolal.

Šampión poľskej organizácie FEN chcel titul aj v OKTAGON MMA. No jeho ambície po prehre s Britom boli poriadne naštrbené.

Karlos Vémola v ohrození? Do strednej váhy mieri Robert Bryczek

Spoločne so svojím tímom prijal nečakané rozhodnutie – opúšťa welterovú divíziu (do 77 kg) a mieri o váhovku vyššie – do strednej váhy (84 kg).

„Zaujímavá vec, že manažér Bryczeka mi hovoril na druhý deň, že pôjde do 84-ky. Taká bola reakcia. Po tom, čo tú 77-ku robil úplne v pohode. Ale hovorí: On je normálne rýchly, ale prehral s Apollom, ktorý je schopný chodiť 70-ku, prehral s Britom, ktorý je schopný chodiť 70-ku. To znamená, že mi ho dávame do 84-ky. Pretože tam na všetkých tých hajz*ov bude rýchly.“ – prezradil Ondřej Novotný v poslednej edícii podcastu MMA Letem Světem.

„Myslím, že to môže byť riešenie. Mnohým bojovníkom pomohlo, keď išli do ťažšej váhy. Napríklad Santos bol v 84-ke nemastný-neslaný. Išiel potom do 93-ky a začal to sekať. Nemuselo by to byť zlé pre Bryczeka. Aj keď je to možno pár kilo, ale možno mu to nesedí,“ – hodnotil toto nečakané rozhodnutie poľského bojovníka Miloš Petrášek.

Karlos Vémola je kráľom strednej váhy v OKTAGON MMA. Aj keď prišiel o opasok pretože nesplnil váhový limit pred titulovou objahobou s Milanom Ďatelinkom. Môže byť Poliak Bryczek pre neho hrozbou? Uvidíme, ako mu to v strednej váhe sadne. Ale je to bezpochýb nebezpečný borec s bilanciou 12-4 a titulom v kvalitnej organizácii FEN.

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky