Karlos Vémola Vlasto Čepo

Karlos Vémola: Vlasto Čepo je neskutočný tvrďák a frajer, má srdce bojovníka. Moje slová boli zle pochopené

Po víkendovom podujatí OKTAGON 17 bol jednou z najdiskutovanejších vecí zápas Karlosa Vémolu. Nielen samotná výhra „Terminátora“, ale aj jeho pozápasový rozhovor o „umierajúcich hviezdičkách“ organizácie. Karlos dostal na túto tému niekoľko otázok a prišiel aj s doplňujúcim vysvetlením, ako to vlastne myslel. Konkrétne hovoril o Vlastovi Čepovi, ktorého v pôvodnom vyjadrení taktiež spomenul.

Karlos Vémola vysvetlil situáciu a prejavil Vlastovi Čepovi rešpekt    

„Vlasta Čepa je mi ľúto, on mi dokonca po zápase aj písal. Zle pochopil to, čo som o ňom hovoril, že som sa do neho naviezol ako do zapadajúcej hviezdy. Tak som to vôbec nemyslel. Bolo to myslené skôr všeobecne a tak, že je dobré, keď sa po prehre vrátite na víťaznú vlnu. Vôbec to nebolo mierené proti nemu. Včera sme si písali a myslím si, že sme si to vysvetlili. Aspoň za mňa áno.

Je mi ho ľúto, pretože to, čo predviedol v UNDERGROUNDe, bolo neuveriteľné. Je to neskutočný tvrďák a frajer. Samozrejme, že má ešte nejaké medzery v boji na zemi, na čo sa Poliak pripravil a využil to. Mňa to mrzí, lebo viem, aké ťažké sú tie prehry. A keď som ho videl, ako bol na tlačovke zlomený, tak som v ňom skutočne videl, že má srdce bojovníka. Tú prehru niesol strašne ťažko a bolo mi ho až ľúto, pretože sa ho stále na niečo pýtali a on už na to ani nechcel odpovedať.

Už som si hovoril, nech ho nechajú ísť, lebo tá prehra bola strašne ťažká. Bolo to na ňom poznať, ale takto sa pozná bojovník. Keď vidíte, že zápasí a ide bomby, vážne to tam rozdáva hlava nehlava a potom, ak prehrá, tak to neberie len tak, že to bola prehra alebo výhra. Nebolo mu to jedno. Takíto tvrďáci tie prehry ťažko nesú. Ale myslím si, že to má v hlave dobre nastavené. Verím tomu, čo hovoril, že teraz bude trénovať a bude naspäť.“

Mach Muradov o zmene súpera: Celý kemp som spároval s ľavákmi a teraz mám praváka. Naviac s úplne iným štýlom

zdroj: IG Karlos Vémola

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky