Karlos Vémola

Karlos Vémola vs Baba Jaga: Takto to vidí André Reinders

André Reinders uviedol svoju prognózu hlavného zápasu turnaja OKTAGON 19 Karlos Vémola verzus Václav “Baba Jaga” Mikulášek.

Karlos Vémola a Václav Mikulášek viedli verbálnu prestrelku, ktorá napokon oboch doviedla k spoločnému stretu v klietke. Ten sa presunul pre “Terminátorove” zdravotné problémy až na mikulášsky víkend. Mikulášek na Mikuláša, aké príznačné.Fanúšikovia sa už nevedia dočkať. Hlavný zápas turnajovej karty OKTAGON 19 je označovaný za najočakávanejší súboj roku.

Karlos Vémola vs Václav Mikulášek? Takto to vidí André Reinders

Ako tento duel vidí tréner André Reinders, v ktorého gyme sa pripravuje Karlos Vémola?

„Najväčšou výhrou Vaška Mikuláška je, že dokázal presvedčiť ľudí o tom, že má šancu na víťazstvo. V zápase sa môže stať samozrejme čokoľvek. Môže dôjsť na nejakú šťastnú trefu alebo niečo takého. Ale myslím si, že jeho šance na víťazstvo sú absolútne minimálne,” hovorí otvorene uznávaný tréner pre isport.cz.

„Karlos je proste zápasnícky o niekoľko úrovní inde. V každom prípade nič nesmieme podceniť, takže príprava je maximálna. A je skvelé, že mal Karlos možnosť prípravného zápasu s Nórom Thomasom Robertsonom, čo bol veľmi ťažký súper,” pripomína André Reinders víťazný návrat “Terminátora” po ročnej zápasovej prestávke.Regitrujte sa a sledujte turnaje cez TV Tipsport
TV Tipsport

„Ukázal nám, čo sa dá v príprave robiť lepšie, na čom sme zapracovali a myslím si, že Karlos teraz v zápase bude ešte o stupienok lepší, ako bol v súboji s Robertsonom. A keď si porovnáme kvalitu tých bojovníkov, tak sa dá celkom ľahko odhadnúť, ako bude tento stret prebiehať,” myslí si André Reinders, ktorého zverenci ťahajú veľmi dlhú víťaznú sériu.

Karlos Vémola sa vrátil po prehre v Zápase storočia s Attilom Véghom víťazstvom proti Nórovi Robertsenovi. Václav Mikulášek sa vracia do klietky po ročnej zápasovej odmlke. Vlani v októbri porazil Branislava Zuzáka. “Baba Jaga” vyhral päť z posledných šiestich zápasov.

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky