Karlos Vémola s Lelou

Karlos Vémola: Zápas s Pirátom určite bude! Vychválil Slovensko a miestne kúpele

Karlos Vémola rehabilituje v kúpeľoch v Rajeckých Tepliciach. Tvrdí, že zápas s Pirátom určite bude a vychválil Slovensko a spomínané kúpele

Karlos Vémola prežil rok 2020 ako na hojdačke. Spamätával sa z ťažkej prehry s Attilom Véghom. Bol na operácii ramena, neskôr kolena, chytil koronavírus, mal ťažší priebeh. Do toho zlomenina prsta na ruke či rozchod s partnerkou Lelou.Ukázal, že je veľký bojovník. Kartu otočil v osobnom aj športovom živote. Rok zakončil troma výhrami v rade, získal opasok šampióna v strednej váhe OKTAGON MMA. Získal si späť Lelu, ktorú dokonca pri oslave prvých narodenín spoločnej dcérky Lili požiadal o ruku.

Karlos Vémola si doprial zaslúžený relax v kúpeľoch

Aktuálne si s partnerkou užíva zaslúžený relax v kúpeľoch v Rajeckých Tepliciach. Prečo práve tam, vysvetlil “Terminátor” v rozhovore pre Nový Čas.

„Pri výbere miesta rekonvalescencie zavážilo aj to, že Lela v tomto okolí vyrastala a pozná to tu. Ja som tu nikdy nebol, ale vzhľadom na to, že Lela je moja budúca žena, sa patrí spoznať prostredie, v ktorom vyrastala. Navštívili sme jej tetu, boli sme aj pri hrobe jej babky a pozreli sme si aj rodný dom, v ktorom vyrastala. Sú to nádherné zážitky. Slovensko je naozaj krásna krajina,” pochvaľoval si Karlos Vémola.

Pochválil aj samotné kúpele. „Je to tu na špičkovej úrovni. Vďaka mojim zápasom som obletel celý svet, ale takýto prístup, ako máme tu, som nemal ani v Brazílii či v Amerike.”Regitrujte sa a sledujte turnaje cez TV Tipsport
TV Tipsport

V duchu hesla všetko zlé je na niečo dobré sa Karlos Vémola dostal aj do spomínaných kúpeľov. Nie je tajomstvom, že má veľké problémy s lakťom, od prehry s Jackom Hermanssonom. V tomto zápase si nechal zlomiť ruku. “Terminátora” trápia veľké bolesti a plánuje ísť čoskoro na operáciu.

„V Prahe som absolvoval röntgen a magnetickú rezonanciu. Moje zranenia boli také zlé, že som dostal žiadanku od lekára, ktorú sme poslali do kúpeľov v Rajeckých, kde ma prijali na rehabilitačný pobyt. Partnerka ma sprevádza. Absolvovali sme testy na COVID a dodržujeme všetky opatrenia.”

Karlos Vémola nedávno vyhlásil, že by v roku 2021 chcel absolvovať 4-5 zápasov. Opasok šampióna strednej váhy by mal obhajovať proti Milanovi Ďatelinkovi. Priamo po zápase s Alexom Lohorém ho do klietky prišiel vyzvať Pirát. Tieto dva zápasy proti slovenským súperom by mal absolvovať. Potvrdil to aj samotný Karlos.

„Prvý vyzývateľ bol Ďatelinka. Potom som sľúbil, že zmlátim aj Piráta, ktorého výzva nebola len divadielko. Ja s ním chcem zápasiť už dlhé roky. Určite to bude! No a nakoniec by som chcel vziať aj Attilovi Véghovi všetko to, čo mi zobral on vlani.”

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky