Khabib

Khabib (ne)navážil?! Kontroverzný moment komentuje aj Karlos Vémola

Khabib Nurmagomedov mal veľký problém spraviť váhu pred očakávaným súbojom s Justinom Gaethjem. Kontroverzné (ne)naváženie komentuje Karlos Vémola.

Khabib mal pred očakávaným titulovým zápasom v ľahkej váhe UFC proti Američanovi Justinovi Gaethjemu veľký problém s robením váhy. Navážil len tak-tak a dokonca v zámorí sa vyrojili teórie o tom, že dokonca nenavážil, ale UFC mu k tomu jemne dopomohla!

Khabib a jeho kontroverzia na váhe

„Sledujte váhu u Gaethjeho. Narazí nahor, padá dolu, komisár sa zastaví a potom uzná pokus. Sledujte, ako dlho mu to trvá. Teraz sledujte Khabiba, tyč ide stále nahor, je proste príliš ťažký!,” upozorňuje zápasník a expert na zhadzovanie váhy Mike Dolce.

Už túto noc, ostane Nurmagomedov neporazený? Khabib vs Gaethje, stav si na víťaza tu >>> 

„Toto nie je správne! Je to zlé! Nazývajme to ľudskou chybou, ale Khabib Nurmagomedov v tomto okamihu pravdepodobne nemal požadovanú výhu,” tvrdí Dolce.

Ako to vidí Karlos Vémola?

O vyjadrenie ku kontroverznej situácii požiadal isport.cz Karlosa Vémolu, ktorý má s chudnutím veľké skúsenosti. Sám niekedy do 84 zhadzuje aj 20 kilogramov.

„Neverím tomu, že by si UFC toto dovolilo. Ani sa mi nezdá, že by Khabiba mali extra v láske, keby to bol Conor, tak by som sa nad tým zamyslel,” prezentoval “Terminátor” svoj názor.

„Toto by podľa mňa nechali dozhadzovať do morku kostí. Ale je to len môj osobný názor. Je jedno, či som bol v UFC alebo nie, pravdu nepoznám. Moja intuícia ale tvrdí, že tú váhu spravil a toto sú len konšpiračné videá vŕtalov a šprtov,” dodáva Vémola.

Už dnes večer zistíme, či Khabib udrží svoju neporaziteľnosť a pridá aj 29. víťazstvo, alebo prvýkrát nájde premožiteľa, ako prognózuje uznávaný tréner André Reinders a spoznáme nového kráľa.

 

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky