Makhmud Muradov Khabib Nurmagomedov

Khabib nie je Conor, jeho slovo má váhu, hodnotí UFC 254 „Mach“ Muradov. Hovorí aj o svojom zápase s Hollandom

Makhmud Muradov patril medzi tých, ktorý pred UFC 254 tipovali výhru Khabiba Nurmagomedova nad Justinom Gaethjem. V rozhovore pre iSport.cz sa vyjadril aj k ukončeniu kariéry dagestanského bojovníka.

McGregor, Jones, Miocic, Cormier a ďalší reagujú na výhru a ukončenie kariéry Khabiba na UFC 254

Makhmud Muradov vo svojom treťom zápase na UFC turnaji už tento víkend. Stavte si na jeho víťazstvo tu! >>>

Makhmud Muradov hodnotí vystúpenia Khabiba na UFC 254

„Dobrý výkon. Hovoril som, že vyhrá v treťom alebo štvrtom kole. Ale on je jednoducho najlepší a dokázal to. A hovoril, že ukončí kariéru, tak ju ukončí. Nie je to Conor, jeho slovo má váhu (poznámka: McGregor už párkrát oznámil ukončenie kariéry a potom sa do akcie vrátil). Krásny zápas, krásna kariéra, skrátka super. Tlieskam mu.“

„Mach“ je v tejto dobe v Las Vegas, kde ho už počas najbližšieho víkendu čaká jeho tretí UFC zápas. Pôvodne mal bojovať s Krzysztofom Jotkom, ale ten sa zranil a zo súboja tak musel odstúpiť. Muradov tak ide do boja proti Kevinovi Hollandovi a vzhľadom na skúsenosti a formu tohto bojovníka ho nečaká nič ľahké.

Holland má v UFC bilanciu 6-2 a aktuálne ťahá 3-zápasovú víťaznú sériu. Kvalitnú formu však hlási aj „Mach“ a ten je už známy svojim prístupom, že nastúpi proti hocijakému bojovníkovi. Jeho sebavedomie posilňuje aj fakt, že naposledy prehral ešte v roku 2016 a jeho šnúra víťazných zápasov je už na čísle 13!

Muradov ide do zápasu s veľkou motiváciou a podporou fanúšikov

„Cítim sa dobre, teším sa na zápas. Prišiel som skôr a trénujem v UFC inštitúte, takže super. Viem, že som sa pripravoval viac ako môj súper a chcem výhru viac ako on. Už len preto, že reprezentujem Uzbekistan aj Česko. Každý zápasník reprezentuje iba jednu krajinu, ja dve. Mám obrovskú armádu fanúšikov, ktorá ma podporuje. Denne mi píšu stovky správ, fandia a modlia sa za mňa. To je pre mňa veľká motivácia.“

„Mach“ sa cez víkend predstaví na hlavnej karte. Významnosť tohto turnaja bude znásobená tým, že legendárny Anderson Silva absolvuje svoj rozlúčkový UFC zápas. Jeho protivníkom bude v hlavnom súboji večera Uriah Hall.

Skvelý moment prejavenia rešpektu! Gaethje prezradil, čo povedal Khabibovi v klietke po skončení zápasu

zdroj: isport

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky