Lucie Pudilová opúšťa UFC

Lucie Pudilová opúšťa UFC

Donedávna jediná zápasníčka, ktorá reprezentovala Českú republiku v UFC ju po štyroch porážkach v rade opúšťa.

Lucka Pudilová po príchode do najprestížnejšej ligy sveta prehrala v odvetnom zápase s Linou Länsberg, neskôr zvíťazila v dvoch zápasoch s Ji Yeon Kim a Sarah Moras. Potom však prišli štyri nešťastné porážky, v ktorých Lucie akosi nemala šťastie a ťahala za kratší koniec.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Mohlo by vás zaujímať: Štrbák si na Legierskeho verí: Vyhrával len po chybách súperov, od druhého-tretieho kola odíde kondične>>>

Lucie Pudilová opúšťa najprestížnejšiu organizáciu sveta UFC

Aj cez to, že Pudilová svoje posledné zápasy prehrala a v tom poslednom nepredviedla najlepší výkon, v kútiku duše sme dúfali, že v UFC ešte bude pokračovať. Podľa všetkého sa naplňuje ten horší scenár. Zane Simon, ktorý edituje portál Bloody Elbow informoval o viac než desiatke bojovníkov vyhodených z UFC, medzi ktorými sa nachádza aj Lucie Pudilová.

V najbližších dňoch/týždňoch tak môžme očakávať oficiálne informácie od strany organizácie ale aj samotnej Lucky. Simonovu správu už potvrdil aj Brandon David, ktorý sa tiež nachádza na zozname prepustených.

Kde nájde Lucie Pudilová svoje ďalšie pôsobisko?

Môžu sa začať špekulácie o tom, kde bude česká bojovníčka ďalej pôsobiť. Ondřej Novotný vo vysielaní MMA Letem Světem hovoril o tom, že Lucka by mohla, respektíve mala dostať ponuku od iných zahraničných organizácii. Tiež na druhú stranu nevylúčil to, že by mohla pôsobiť práve v OKTAGON MMA na domácej pôde. Uvidíme ako sa vyvinie situácia a čomu dá prípadne Lucka a jej tím prednosť.

Zdroj: Zane Simon

 

 

 

 

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky