Ľudovít Klein Attila Végh

Ľudovít Klein a Attila Végh hovoria o ďalšom UFC zápase. Attila dokonca spomína aj konkrétneho súpera

Keďže si Ľudovít Klein poradil so svojim víkendovým súperom Shaneom Youngom veľmi rýchlo, môže pomýšľať na pomerne rýchly návrat do akcie. Zo zápasu si neodniesol prakticky žiadne zranenie a do tréningov môže naskočiť aj podľa jeho vlastných slov prakticky ihneď. Skorší návrat by bol dobrý aj kvôli tomu, že ľudia by mali stále v živej pamäti jeho posledné dominantné vystúpenie.

Koľko zarobili na UFC 253 Adesanya, Costa, Blachowicz, Klein a ďalší >>>


Prvá Slovenská e-lekáreň

Lajoš Klein by privítal ďalší UFC zápas ešte v tomto roku

„Určite budeme v blízkej dobe riešiť, kedy by som mohol ísť do ďalšieho zápasu. Ja by som bol za, ak by to bolo možno ešte aj tento rok, prípadne začiatkom budúceho roka. Chcel by som čím skôr, pretože sa cítim dobre a nemám žiadne zranenia. Keď prídeme domov, hneď sa môžem vrhnúť do tréningov. Verím, že nasledujúci zápas príde čoskoro.

Žiadne informácie o ďalšom možnom súboji však zatiaľ nemám, no bude sa to určite riešiť čím skôr. Keďže sa cítim dobre, tak kedy inokedy to využiť, ak nie teraz. Budem rád, keď to bude skoro a zápasu v tomto roku sa nebránim.“

Podobný názor má aj Lajošov tréner Attila Végh

Attila dokonca spomenul jedno konkrétne meno a to Zubaira Tukhugov. Ten zápasil takisto na UFC 253 a v tesnom súboji podľahol na body Hakeemovi Dawodu.

„Neviem, nemám tušenie koho Lajoš dostane. Možno že aj Zubairu Tukhugova. Ale ja si myslím, že Zubaira to nezoberie, lebo tú možnosť sme už mali aj dávnejšie. Zubairovi vtedy vypadol nejaký súper a mohol si vybrať iného protivníka. Bolo tam aj Lajošove meno a nevybral si ho, boli tam celkovo tri alebo štyri mená. Neviem, ako je na tom teraz s kontraktom. No počul som, že on je taký bojovník, ktorý má ročne jeden zápas. Ale boli by sme radi, keby sme dostali jeho.

Uvidíme, či bude Lajoš zápasiť ešte tento rok alebo na začiatku toho budúceho. Určite však chceme, aby mal zápas a aby veľa nepauzoval. Budeme sa snažiť riešiť veci čím skôr.“

Legendárna poľská sila! Poľský tank Blachowicz prebral trón Jona Jonesa, gratuloval mu aj Attila Végh

Zdroj: IG Lajoš Klein, IG Attila Végh

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky