Mach Muradov

Mach Muradov mal bojovať s borcom, ktorý Vémolovi zlomil ruku. Pre toto odmietol!

Mach Muradov dostal nedávno od UFC zaujímavú ponuku. Mohol pomstiť kamaráta Karlosa Vémolu. Mal bojovať proti hviezde, ktorá pred piatimi rokmi “Terminátorovi” zlomila ruku.

Písal sa 1. august 2015. Karlos Vémola mal po odchode z UFC víťaznú sériu siedmich zápasov. Čakala ho výzva v podobe Jacka Hermanssona. Mohla to byť jeho vstupenka pre návrat do UFC. No v prvom kole český “Terminátor” spravil chybu. Nechal sa chytiť na Armbar. Ukázal nezlomnú silu, neodklepal a nechal si zlomiť ruku.

Mach Muradov mal ponuku na Jacka Hermanssona

Kamarát Mach Muradov mohol Vémolu pomstiť. Od UFC nedávno dostal ponuku na súboj s Hermanssonom, ktorý si hovorí “The Joker”.  V rozhovore pre sport.cz prezradil, prečo lákavú výzvu musel odmietnuť.
„Ponúkli mi zápas s Jackom Hermanssonom, pretože bola neistá situácia s jeho súperom Kelvinom Gastelumom. Povedali mi to 3. júla, ale piateho by som musel letieť. Zápas by som určite vzal, ale ja nemám české občianstvo, takže by som nemohol vycestovať do Anglicka a tam byť tri dni v karanténe ako Jirka Procházka. Kvôli tomu som zápas nevzal.”

Mach Muradov má za sebou v UFC dve víťazstvá. V premiére porazil Alessia Di Chirica po troch kolách na body. Následne efektným KO vypol v treťom kole Trevora Smitha. Za sebou má víťaznú sériu 13 zápasov.

„Asi v septembri budem mať zápas. Neviem kde, ale povedali mi, aby som bol v septembri pripravený. Oni sami nevedia, kde budú ďalšie turnaje. Do konca mesiaca je Abú Zabí, potom sa uvidí. Keď bude všetko v pohode, vrátia sa do Ameriky. Keď mi zavolajú a povedia, Mach, máš zápas, beriem to.”

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky