Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje

McGregor a Nate Diaz reagujú na zápas Khabib vs Gaethje. Ozval sa aj Georges St-Pierre

MMA fanúšikovia po celom svete prijali s radosťou oznámenie zápasu Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje (UFC 255, 24. október). Svoje nadšenie vyjadril aj známy komentátor Joe Rogan.

„Bolo by nemožné, aby som bol ešte viac nadšený z tohto zápasu. Návrat historicky najlepšieho bojovníka ľahkej váhy Kbabiba Nurmagomedova proti najnebezpečnejšiemu vyzývateľovi Justinovi Gaethjemu. Už sa nemôžem dočkať.“
Na príspevok Joea Rogana následne zareagovali McGregor, Khabib aj Nate Diaz

Conor McGregor: Kľud kámo, ja som bol v tom zápase po opici (poznámka: narážka na to, že Conor nemal v príprave na zápas s Khabibom najlepší životný štýl).

Khabib: V októbri Justin (Gaethje) a v apríli GSP.

Nate Diaz: Kto sa o to stará? Veď obaja sú v rovnakom tíme (Khabib a Gathje), to ani nie je skutočný zápas (poznámka: reakcia k tomu, že Khabib a Gaethje patria pod rovnaký manažmentský tím Aliho Abdelaziza).
Ozval sa aj Georges St-Pierre

MMA novinár Ariel Helwani kontaktoval St-Pierra v súvislosti s tým, že v posledných dňoch bol viackrát spomenutý jeho neskorší potenciálny zápas s Khabibom. Pozitívne sa k tomu vyjadril aj Dana White. GSP k tomu uviedol nasledovné.

„Sakra! Prišlo to práve v čase, keď som si myslel, že už budem mať pokoj v mysli. Teším sa na sledovanie zápasu Khabiba s Gaethjem v októbri. Veľa šťastia obom.“

Dana White hovorí o poslednom zápase Khabiba v UFC. Karta sa obrátila a na obzore je znovu veľký superfight!

Foto: express

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky