Conor McGregor UFC 257

McGregor: Khabib do toho nechce ísť, ale vojna ešte neskončila. Predpovedám, že mu opasok odoberú

Máme za sebou tlačovú konferenciu pred UFC 257, od ktorého nás delí už len jedna noc. Veľký návrat Conora McGregora do akcie bude chcieť prekaziť Dustin Poirier. Práve títo dvaja fighteri sú predstaviteľmi hlavného zápasu večera.

Conor nielen na tlačovke, ale aj počas celého mediálneho dňa dostával mnoho otázok smerom k potenciálnej budúcej odvete so šampiónom divízie, Khabibom Nurmagomedovom.

Conor McGregor poukazuje na kvalitu ľahkej váhy aj bez Khabiba

„On do toho so mnou ešte raz nechce ísť, o tom som jasne presvedčený. Je to na ňom úplne vidieť. Nie som na neho momentálne sústredený, aj keď tú odvetu by som samozrejme chcel. Je tu však veľa skvelých zápasov. A ja nie som v tomto biznise, aby som len vyčkával. Chcem zápasiť a kvôli tomu som tu.

Som rád za to, ako vyzerá aktuálna situácia v ľahkej váhe. Aj teraz budeme mať na tejto karte veľmi solídny hlavný predzápas (Hooker vs Chandler). Diaz do toho chce ísť v ľahkej váhe. Je tu Oliveira alebo Gaethje. Je tu veľa bojovníkov.

Nemyslím si, že Khabib bude mať odvahu, aby vstúpil so mixu. Videl, čo sa stalo jeho tímovému kolegovi Cormierovi. Daniel porazil Stipeho a keď napokon išiel do odvety, tak bol dvakrát zdolaný. Vyžaduje si to však odvahu, aby ste to urobili. Pozrite sa na Diaza – skutočného bojovníka, ktorý do toho dokáže skočiť hneď.“

Od Conora McGregora ešte očakávajte veľké veci. Zisk titulov a veľkolepý stret s Jorge Masvidalom o BMF opasok

McGregor predpovedá, že Khabibovi bude po UFC 257 odobraný opasok

„Keď je Khabib tak sebavedomý, tak prečo nie? Aký je problém? Ide o mentálne zlomenie a to je presne to, čo si myslím, že sa stalo. Je to však tak, ako to je. Nebudem na to tlačiť. Ja som skrátka tu a som pripravený zápasiť. Postavte ich všetkých do radu!

Celý svet vie, že tento boj (s Khabibom) ešte neskončil. Vojna ešte neskončila. Tento šport potrebuje, aby sa to stalo, a potrebujú to aj ľudia. Nechystám sa ho však prenasledovať. Poviem to tak, že ak sa bude naďalej vyhýbať zápaseniu, tak by mal byť zbavený titulu a mali by sme byť zapojení do boja o uvoľnený opasok. Som si istý, že k tomu príde po tomto zápase. Zaujímajú ma výhovorky alebo to, čo bude povedané po tomto zápase. Ale predpovedám odobratie opasku.“

Khabib: Zápasenie teraz nie je v mojich plánoch. Netlačte ma do vecí, ktoré by sklamali moju mamu

Zdroj: BT Sport , foto: dailymail

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky