fbpx

Skroluj na článok

Michael Trizano

Michael Trizano prezradil, vďaka čomu porazil Kleina a posiela mu povzbudivý odkaz

Michael Trizano sa vrátil po dvojročnej odmlke výhrou s Lajošom Kleinom. Prezradil, vďaka čomu ho porazil a poslal mu odkaz.

Víťaz Ultimate Fightera. Po prvej prehre v kariére. Po dvojročnej pauze spôsobenej zranením. Michael Trizano vstupoval do zápasu s Lajošom Kleinom v pozícii outsidera. Sedela mu. Tlak bol na slovenskom bojovníkovi. Američan to dokonale využil. Mohol len prekvapiť.

Michael Trizano prezradil, vďaka čomu porazil Lajoša Kleina

Vyhral po troch kolách na body. V rozhovore pre šport.sk prehovoril o súboji s Lajošom Kleinom, aký bol jeho plán a vďaka čomu ho porazil.

„Vedel som, že má skvelé high kicky. Plán znel vyvíjať na neho veľký a neustály tlak, aby bolo pre neho náročné kopať high kicky. A fungovalo to.”

Michael Trizano spätne hovorí o tom, že ani raz v zápase sa necítil byť ohrozený. Práve naopak. Cítil, že mal niekoľko možností súpera ukočniť pred limitom.

„Musel som  byť opatrný, pretože je veľmi nebezpečný strelec. Musel som dobre kalkulovať a časovať svoje údery. Cítil som, že ak na neho vyviniem dostatočný tlak, môže sa unaviť a bude pre neho náročné útočiť.”

„Po jednom z úderov bol otrasený a keby mi vyšla niektorá z kombinácií, mohol som ho ukončiť.”

Američan verí, že keby zápas trval o čosi dlhšie, utiahol by Kleina na gilotínu, ktorú mal podľa vlastných slov dobre chytenú.

„Podľa mňa áno, mal som ju chytenú veľmi natesno.”

Trizano poslal Kleinovi aj odkaz.

„Pouč sa z tejto skúsenosti a stavaj na tom. V MMA nikdy neprehráš. Buď zvíťazíš, alebo sa naučíš.”

Mnohí spochybňovali verdikt bodových rozhodcov, no uznávaný český arbiter a odborník na slovo vzatý Jan Voborník má jasný názor – verdikt bol v poriadku.

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky