David Kozma Máté Kertész OKTAGON 16

“Monster” Kníže: Buscapeho odmietol Karlos aj Kozma. Šampión welteru pohotovo reaguje

Organizácia OKTAGON MMA na svojich sociálnych sieťach zdieľala príspevok, v ktorom sa Petr “Monster” Kníže vyjadril, že s jeho premiérovým súperom v tejto organizácií nechceli bojovať pred ním ani jeden z aktuálnych šampiónov welterovej a strednej váhy.

“S Buscapem nechtěl zápasit ani Karlos ani Kozma, ale já tu výzvu rád přijmu a porazím ho.”

Monster vs Apollo uvidíme už na OKTAGON 21, ktorý sa uskutoční 30. januára a ponúkne perfektné zápasy.“Monster” Kníže: Buscapeho odmietol Karlos aj Kozma. Šampión welteru pohotovo reaguje

David Kozma je šampiónom welterovej váhy a hneď reaguje na výrok, ktorý Monster použil a tvrdí, že Leonardo Silva mu nikdy ponúknutý ako súper nebol.

“Tak, čítal som na instagrame OKTAGONU, že Monster povedal, že s Buscapem nechcem bojovať ja ani Karlos, že sa ho bojíme alebo čo. Tak aby som to uviedol na pravú mieru.

Buscape mi v živote nebol ponúknutý. Keby bol, tak ho proste musím prijať. Ja držím titul, tak zápasím s tým, koho mi dajú. Ja si súperov nevyberám, nikoho sa nebojím a šiel by som proti hocikomu. Takže len tak, aby ste vedeli, to čo povedal Monster je kec a nikoho som neodmietol. Ahoj.”

Leandro “Apollo” Silva chodí welterovú váhu, aj jeho zápas s Robertom Bryczekom bol v tejto divízii. Myslíte, že by dokázal šampióna Davida Kozmu poraziť, ak by sa tento zápas uskutočnil?

Darren Till vyzýva Dana Whitea aby dal kontrakt hokejistovi slovenských Michaloviec

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky