Petr Monster Kníže (v strede)

Monster sa chystá na Apolla v Poľsku: Ako vidí priebeh zápasu?

Zápas dvoch borcov, proti ktorým nikto nechcel ísť. Petr Monster Kníže a Leandro Apollo Silva si to rozdajú koncom januára. Ako vidí Kníže priebeh zápasu?

Petr Monster Kníže je veľký frajer. Zobral zápas, do ktorého nikto nechcel ísť. Leandro Apollo Silva bol ponúknutý aj Karlosovi Vémolovi, ktorého vyzýval, no ten odmietol s tým, že na protivníka bojujúceho v opačnom garde by potreboval viac času na špecifickú prípravu.

Obrovská výzva

„Je to veľká výzva a to z niekoľkých dôvodov. Nie je moc času na prípravu, ďalej on má sedem zápasov v UFC, zápasil v ACB, naposledy porazil šampióna Bryczeka, takže čo sa týka zápasovej bilancie a skúseností, je na tom určite lepšie ako ja. Zápasil s lepšími súpermi. Nikto iný so mnou ale nechcel ísť, tak som to vzal a skúsime to,“ smial sa Monster v rozhovore pre sport.cz.

Záver januára bude mať poriadne nabitý. 23. januára odletí do Ameriky s Machom Muradovom, ktorý bude mať v UFC zápas na tom istom turnaji ako Conor McGregor, čo je obrovská šanca na ešte väčšie zviditeľnenie. O týždeň na to bude zápasiť samotný Monster. So svojím zverencom sa spoločne pripravujú v Poľsku.

„Toto je krásna šanca sa ukázať, naviac má Mach súpera, ktorý je pre neho hrateľný, je tam veľká šanca vyhrať, to je dobrá motivácia. Teraz sa budeme pripravovať spolu, v stredu odchádzam do Poľska. Budem pripravovať seba a jeho budem mať pod kontrolou,“ hovoril Petr Kníže o svojich plánoch.

Monster očakáva bitku v postoji

Brazílčan Apollo sebavedomo vyhlasoval, že pôjde proti českému veteránovi po knockoute. No Monster nie je žiadne „orezávatko“.

„Vzhľadom k tomu, že sa Buscapé nechal počuť, že ma bude chcieť vypnúť, ak je to skutočne pravda a nie je to fejk, tak to bude viac v postoji. Pre mňa bude jednoduchšie s ním ísť v postoji než ho hádzať, špiniť hru a ísť na zem,“ poskytol Kníže svoj pohľad na možný priebeh zápasu.

V prípade, že Monster mimoriadne ťažkú premiéru v organizácii OKTAGON MMA zvládne, čaká ho titulová šanca vo welterovej divízii. Šampiónom je David Kozma, ktorého už Kníže raz porazil.

„Dohodnuté je, že teraz idem 80, keď vyhrám, budem mať šancu bojovať o titul vo welteri. S kým, to sa uvidí, či bude Kozma obhajovať alebo nie.“

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky