fbpx

Skroluj na článok

UFC 263 Leon Edwards Nate Diaz

Nate Diaz bude v bezvedomí, zastavím ho. Bojovníkov ako on trhám na kusy, tvrdí Leon Edwards pred UFC 263

Leon Edwards patrí medzi najnebezpečnejších bojovníkov welterovej divízie. Trpkosť prehry okúsil naposledy ešte v roku 2015, keď ho na body porazil aktuálny šampión Kamaru Usman. Odvtedy „Rocky“ Edwards vyhral 8 zápasov v rade.

K výhre mohol mať blízko aj naposledy, keď bojoval v marci s Belalom Muhammadom, no napokon to skončilo nešťastne ako bezvýsledkový zápas, keď Leon zasiahol svojho súpera neúmyselne prstom do oka a ten nemohol pokračovať.

Na víkendovom podujatí UFC 263 ide Edwards do ďalšieho zápasu, po ktorom by si mohol vybojovať titulovú šancu. Proti nemu však pôjde ťažko zastaviteľný a fanúšikmi obľúbený Nate Diaz.

Leon Edwards krátko pred zápasom s Nateom Diazom na UFC 263

„Verím tomu, že ho v tomto zápase ukončím. Skončí to tak, že Nate bude v bezvedomí, ja zvíťazím a už sa toho neviem dočkať.

Bojovať s Nateom je skvelá príležitosť, ale ja som na tom technicky lepšie, mám lepšie bojové schopnosti a toto je zápas na päť kôl. Bude musieť prežiť 25 minút. Moja misia je byť svetovým šampónom a výhra nad Natom Diazom ma dostane do pozície titulového vyzývateľa.

Bude vždy priamo predo mnou. Pôjde dopredu ako stále. Počas toho inkasuje dosť úderov, ale aj ich rozdáva, takže toto bude výborný zápas. Vždy, keď idem proti bojovníkom tohto typu, ktorí zostávajú na nohách a idú dopredu, tak ich ničím a trhám ich na kusy.

Zastavím ho. Nemyslím si, že dokáže počas piatich kôl prijať až toľko poškodenia, ako si niektorí myslia. Viem, že on sa bude spoliehať na to, že sa neskôr unavím. Lenže ja som nikdy v mojej kariére nebol predčasne ukončený. Nikdy som nebol knokautovaný ani zastavený submisiou. Už sa veľmi teším. Otestujem ho každým jedným spôsobom a budem ho tlačiť, aby som sa dostal k výhre.“

Zdroj: mmafighting , foto: yscpl

Menej ako 350 tisíc dolárov je ako vtip, tvrdí Paulo Costa o svojom zárobku. Dana White mu už rázne odpovedal

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky