Diego Sanchez Michel Pereira UFC Rio Rancho

 „Nočná mora“ Diego Sanchez pred víkendovým UFC: Mal som 500 stehov a vydržal som 1672 úderov. Nikto ma len tak neodstaví!

Diego Sanchez (29-12 MMA, 18-12 UFC) je posledným členom prvej série The Ultimate Fighter (TUF), ktorý stále zápasí v UFC. V jeho prípade je to už 15 rokov a 38-ročný „Nightmare“ Sanchez je na to patrične hrdý.

Diego sa už počas najbližšieho víkendu predstaví v hlavným predzápase na UFC Rio Rancho. Jeho súperom bude extravagantný brazílsky bojovník Michel Pereira, ktorý predvádza v klietke v každom zápase dosť neobvyklé kúsky. Tento súboj je potenciálnym kandidátom na zápas večera.

Pozri tiež: Adesanya zareagoval na zápas Jones vs Reyes na UFC 247 >>>

Diego Sanchez pred zápasom s Michelom Pereirom

„Mám pred sebou cieľ a to je predviesť moje najčistejšie, najprecíznejšie a najostrejšie zápasnícke schopnosti. Ukážem svoje možnosti. Trénujem už dlho a tento rok mám veľa nových techník, pohybov a nastavení mysle v mojom MMA IQ. Pôjdem do toho, aby som vám ukázal nového, zlepšeného a adaptovaného Diega Sancheza. Znovu som sa adaptoval a vyvinul.“

„To je dôvod, prečo som stále tu a prečo mám najdlhšiu UFC kariéru. Je to niečo, o čom ľudia príliš nehovoria, lenže ja som stále tu. Nikto ma len tak neodstaví! Len sa pozrite na prvú sezónu The Ultimate Fighter. Nikto odvtedy nevyzerá tak mlado a čerstvo ako ja. Nikto neabsorboval 1672 úderov. Nikto nemal na svojej tvári 500 stehov. A stále vyzerám ako bez závad a som schopný rozprávať. To sú veci, ktoré so sebou taktiež prinášam.“

zdroj: mmamania , foto: sherdog

Jon Jones si s trénermi pozrel zápas s Reyesom zo záznamu. Toto je jeho reakcia na výsledok!

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky