Novinky a aktuality z UFC za posledný týždeň

Novinky a aktuality z UFC za posledný týždeň na jednom mieste. Viacero správ, ktoré sme nestihli kapacitne pokryť prinášame v nasledujúcom prehľade.

Aktuality z UFC za posledný týždeň

Oficiálne potvrdené: Lewis vs Volkov na UFC 229

Doteraz sme počuli len šumy, ktoré hovorili o tomto zápase. Dnes UFC potvrdila túto informáciu a na UFC 229 poznáme hlavný predzápas tohto večera. Derrik Lewis sa stretne s Alexandrom Volkovom samozrejme v ťažkej váhe. Určite si chce napraviť reputáciu po poslednom zápase proti Francisovi Ngannouvi, v ktorom obaja bojovníci veľa z umenia bojových športov nepredviedli.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Derrick Lewis Shares

Sean O’Malley sa vracia na ufc 229

Jeden z najcharizmatickejších bojovníkov sa vracia na scénu po zranení z posledného zápasu. 29-ročný Sean O’Malley sa stretne s Alejandrom Perezom na evente UFC 229, kde hlavným zápasom večera bude Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov. Zatiaľ to má bez porážky a neplánuje túto víťaznú šnúru prerušiť. Určite sa môžeme tešiť na jeho zápas.

aktuality z UFC
Na fotke Sean O’Malley s Mackenzie Dern

Kewin Lee začal kemp na ufc 229 bez súpera

Napriek tomu, že Kewin Lee momentálne nemá súpera na zápas, začal kemp, v ktorom sa pripravuje na UFC 229. Je tu jeden bojovník, proti ktorému by rád nastúpil no zatiaľ nič nie je oficiálne. Má to byť Anthony Pettis, ktorý naposledy vyhral nad Michael Chiesa na UFC 226.

“Myslím si, že aj UFC sa tento zápas pozdáva.”

aktuality z UFC

Eddie Alvarez späť do Bellatoru?

Scott Coker ako prezident Bellatoru prejavil veľký záujem o návrat Eddieho Alvareza. Tomu sa totiž končí zmluva s UFC a pravdepodobne prebiehajú jednania o novej. Zrodila sa však pri tejto príležitosti aj myšlienka návratu do Bellatoru. Prvýkrát podpísal s Bellatorom zmluvu v roku 2009 a len budúce jednania ukážu či vráti späť.

aktuality z UFC

Shogun Rua povedal, kedy skončí s kariérou

Po poslednom zápase s Anthony Smithom sa Shogun vyjadril, kedy plánuje skončiť svoju kariéru. V zmluve s UFC má ešte 3 zápasy, ktoré by chcel odbojovať.

“Chcem dokončiť túto zmluvu a potom pravdepodobne skončím. Neviem. Rozanalyzujem to s mojou rodinou a mojim tímom.”

Na otázku či ho jeho rodina nahovára aby šiel do dôchodku odpovedal: “Ano. Celý čas. Pýtajú sa ma, no zároveň ma chápu. Bojovanie je moja práca, moja kariéra a vášeň, takže to veľa vysvetľuje. Skončím keď uvidím, že je ten pravý čas.”

Curtis Blaydes: Dúfam, že Stipe Miocic zaregistroval moju výzvu

Curtis by sa rád stretol v zápase s ex-šampiónom ťažkej váhy Stipe Miocicom, ktorý naposledy utrpel porážku proti Danielovi Cormierovi. Celá ťažká váha je zamotaná, pretože UFC pravdepodobne chce zápasovú senzáciu s Brockom Lesnarom, ktorý však nemá v rebríčku UFC dostatočný nárok na takýto zápas. Stipe Miocic by chcel odvetu s Danielom Cormierom a Curtis Blaydes si zároveň tiež zaslúži po posledných víťazných zápasoch titulovú šancu. Preto sme všetci zvedaví ako UFC zareáguje a ako promotéri naplánujú zápasy v tejto váhovej kategórií.

Germaine De Randamie sa vracia do oktagonu

UFC ohlásilo ženský zápas, spomínaná bojovníčka sa stretne s Raquel Pennigton na UFC Denver, ktorý sa uskutoční 10 novembra 2018.

Germaine De Randamie Returns

Doposiaľ dohodnuté zápasy tohto turnaja:

Frankie Edgar vs. Chan Sung Jung

Germaine de Randamie vs. Raquel Pennington

Ashley Yoder vs. Amanda Cooper

Maycee Barber vs. Maia Stevenson

Greg Hardy zničil súpera knokautom za 17 sekúnd na contender series

Kontroverzný NFL hráč a rastúci bojovník MMA zlikvidoval ďaľšieho súpera na contender series Dana Whita minulý týždeň. Svojmu súperovi prakticky nedal žiadnu šancu a ukončil ho knokautom už na začiatku prvého kola.

Greg Hardy destroys

zdroj: lowkickmma

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky