Attila Végh vs Karlos Vémola

Novotného výroky o miliónoch označil za nezmysly. Vémola má rozhodne na odvetu nárok, tvrdí Attila Végh

Attila Végh pripustil odvetu s Karlosom Vémolom. Reagoval tiež na to, čo by spravil, keby “Terminátor” prišiel klopať na okná jeho domu v Trnave, ako český bojovník avizoval. A tiež prehovoril o tom, čo si myslí o vyjadreniach Ondřeja Novotného, že do jeho vzostupu investovali milióny.

Karlos má rozhodne na odvetu nárok, tvrdí Attila Végh

Odveta. Toto slovíčko sa začalo skloňovať okamžite po tom, čo Karlos “Terminátor” Vémola na prekvapenie mnohých padol v Zápase storočia s podceňovaným Attilom Véghom.

Český bojovník začal okamžite hovoriť o tom, že po odvete si tvrdo pôjde a dokonca hovoril s nadsázkou o tom, že keby bolo potrebné, pôjde do Trnavy a Attilovi bude klopať na okná jeho domu, aby si odvetný súboj vypýtal.

Attila Végh vyhlasuje od svojej výhry neustále – Ja som teraz šéf a ja sa rozhodnem, či odveta áno alebo nie.

„Myslím si, že to bol Zápas storočia, teda jeden súboj. Ale poviem úprimne, že za to, čo Karlos urobil pre česko-slovenské MMA, koľko ľudí náš šport vďaka nemu pozná, má rozhodne na odvetu nárok. Je ale už na mne, či jeho výzvu príjmem, alebo nie. Rozhodne má ale na odvetu nárok,” pripúšťa Attila Végh v najnovšom rozhovore pre český Blesk.

„Keby nemal silné reči, nebolo by to tak zaujímavé. Môžeme mu preto, aj celému OKTAGONU, len poďakovať, že sa o Zápase storočia tak veľmi vedelo, že to strhlo taký záujem. Bol to brutálny boom.”

A keby mu Karlos Vémola predsa len prišiel klopať do Trnavy na okná?

„Keď Karlos ku mne náhodou príde a začne mi klopať na okno, tak mu otvorím dvere, pozvem ho ďalej, spýtam sa, či chce kávu alebo čaj. Sadneme si, porozprávame sa, nech mi povie, čo odo mňa chce. Ponúknem mu aj nejaké zákusky, aby si dal cukor a ukľudnil sa. Rozhodne nebudem hovoriť nech príde a niečo uvidí… Ja ho rád uvítam, aj ho objímem a dám pusinku na čelo,” smeje sa tradične výborne naladený Attila Végh.

Novotného výroky sú nezmysly

„Do Attilu sme za tri roky, čo sa zdvíhal z prachu, investovali cez desať miliónov (pozn. autora českých korún),” vyhlásil pre idnes.cz nedávno promotér a spolumajiteľ organizácie OKTAGON MMA Ondřej Novotný. S týmto jeho tvrdením ale Attila Végh v žiadnom prípade nesúhlasí.

„Vadí mi, že sa tvrdí, že sme s Karlosom zarobili asi dva milióny a tiež sa hovorí, že do mňa OKTAGON investoval milióny korún, aby som sa dostal naspäť na vrchol. To sú nezmysly,” vyhlásil rezolútne bývalý šampión Bellatoru.

zdroj: isport.blesk.cz

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky