Ivan Buchinger - príprava na Oktagon 18

OKTAGON 18 prinesie dve hviezdne premiéry!

Na turnaji Oktagon 18 sa môžeme tešiť na dve hviezdne premiéry.

Novembrový turnaj Oktagon 18 sa s najväčšou pravdepodobnosťou uskutoční v maďarskej Budapešti za účastni cca. 2 500 fanúšikov. Môže za to súčasná situácia s pandémiou Covidu a z nej plynúce vládne nariadenia v Česku a na Slovensku.

Vrcholom tohto turnaja bude zápas medzi Robom Pukačom a Jozefom Wittnerom, alebo ak chcete – bitka Východ verzus Západ.

No nebude to rozhodne jediná chuťovka, kvôli ktorej sa oplatí si tento turnaj pozrieť.

Oktagon 18 prinesie dve veľké premiéry

Jeden zo šéfov organizácie OKTAGON MMA Ondřej Novotný v najnovšej edícii podcastu MMA Letem Světem prezradil, že na tomto turnaji sa môžeme tešiť na dve veľké premiéry.

„Po prvýkrát uvidíme v Oktagone jednu z najväčších hviezd a vzhľadom na výsledky tú najväčšiu hviezdu všetkých dôb domácej scény – šampióna Cage Warriors, šampióna M-1 Ivana Buchingera.”

„A už teraz môžem povedať, že po prvýkrát v Oktagone uvidíme tiež Lucie Pudilovú. Uvidíte ju vo veľmi zaujímavom zápase. Teraz sa to dohaduje. Lucie Pudilová bude tiež na tom turnaji.”

Takže dve veľké mená sa prvýkrát predstavia pod organizáciou OKTAGON MMA v MMA zápasoch, pretože ako vieme, Lucie Pudilová už štartovala v Projekte Underground.

Ivan Buchinger je obrovský pojem na česko-slovenskej MMA scéne. Bol šampiónom v najslávnejšej ére Cage Warriors, bol šampiónom v ruskej M-1, kde dvakrát opasok obhájil. Dostal titulový zápas v poľskej KSW – Salahdine Parnasse bol však nad jeho sily. “Buki” mu vo svojom poslednom zápase podľahol po piatich kolách na body. Skončila tak jeho päťzápasová víťazná séria.

Lucie Pudilová je veteránka UFC. V najprestížnejšej organizácii skončila po tom, čo prehrala štyri zápasy v rade, no nutné dodať, že mala veľmi kvalitné a nebezpečné súperky – Irene Aldana, Liz Carmouche, Antonina Ševčenko a Justine Kish. V UFC mala celkom sedem zápasov (2-5). A v novembri na turnaji Oktagon 18 absolvuje svoj vôbec prvý MMA zápas od odchodu v UFC, čo bude určite veľká vec.

 

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky