Patrik Kincl už pozná meno svojho najbližšieho súpera v KSW: Zoči-voči jednej z najväčších poľských hviezd!

Patrik Kincl už pozná miesto svojho návratu do klietky, aj súpera, proti ktorému sa postaví!

Patrik Kincl má za sebou smolný rok. Zrušený zápas s Machom Muradovom, zranenie pár dní pred titulovým súbojom v prestížnej organizácii KSW, ktorý mal absolvovať v Londýne s Robertom Soldičom.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Kincl proti jednej z najväčších poľských hviezd

Kincl dokonca uvažoval, že ukončí kariéru. Rozmyslel si to však a vracia sa do klietky. Na turnaji KSW 53 sa postaví proti Michalovi “Magicovi” Materlovi.

„Ja som s tým prišiel ako prvý sám. KSW riešilo v akej váhe pôjdem a že v 84 majú miesto na karte na turnaji v Lodži. Hovoril som, že jediný, kto by ma udržal v strednej váhe, chcem sa totiž vrátiť do velteru, je práve Materla. A môjmu tímu sa to zapáčilo, začali jednať s KSW. Tým sa to tiež páčilo a behom dvoch dní bolo všetko uzavrené,” opisuje Kincl pre isport.cz ako sa tento súboj zrodil.

35-ročný poľský veterán bude náročným súperom. V profi MMA má skvelú bilanciu 27 výhier a len 7 prehier. V KSW má bilanciu 18-5. Z posledných 7 zápasov prehral len 2 a to s jedným a tým istým borcom – veteránom UFC Scottom Askhamom.
„Ide určite o jednu z najväčších poľských hviezd. V KSW je od úplných začiatkov. Je to veľmi silový, bitkársky a agresívny zápasník, ktorý robí super zápasy. Ale zároveň má v množstve vecí slabinu. Najviac mu vždy škodí, ako tlačí dopredu. Keď sa mu darí a naozaj mu to vychádza, je skvelý, ale pokiaľ si na niečo nabehne, tak mu to väčšinou skazí zápas,” prečítal Patrik Kincl svojho súpera.

Kincl bude žiadať o radu Askhama

Tipy ako na Materlu bude Kincl zisťovať aj práve u spomínaného Askhama, s ktorým trénoval v American Top Teame a ktorý je jediným premožiteľom Materlu za posledné 4 roky.
„Rozhodne. Scott je ale trošku štýlovo inde ako ja. Stretli sme sa v ATT, kde som mu pomáhal s prípravou a bol som aj pri tom, keď riešili ako na Materlu. Taktika im vyšla, takže z toho budem veľmi vychádzať. A so Scottom sa určite pokúsim spojiť, aby mi povedal nejaké postrehy zo zápasu.”
zdroj: isport.cz

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky