Mike Tyson Evander Holyfield

Po dlhých rokoch ďalší veľký zápas Mike Tyson vs Evander Holyfield? Rokovania začali, v hre je viac ako 200 miliónov!

Mike Tyson je podľa súčasných správ v jednaní ohľadom ďalšieho boxerského zápasu. V roku 2021 by sa mohol v ringu stretnúť so svojim starým známym, Evanderom Holyfieldom. Hovorí sa o obrovskej sume 200 miliónov dolárov a viac, ktorú by tento superfight dokázal vygenerovať. Jednalo by sa opäť o exhibíciu, no v prípade Mikea sme sa už nedávno presvedčili, že z exhibície sa ľahko môže stať skutočný zápas.

Tyson sa vrátil do ringu koncom uplynulého roku a jeho súperom bol ďalší veľký boxer, Roy Jones Jr. Aj keď mal „Železný Mike“ počas väčšiny duelu navrch, rozhodcovia to určili aj s prihliadnutím na exhibičný charakter ako remízu.Dočkáme sa už onedlho potvrdenia zápasu Tyson vs Holyfield?

Zahraničné zdroje uvádzajú, že v prípade zápasu Mike Tyson vs Roy Jones Jr. bolo predaných skvelých 1,6 milióna pay-per-view. Ak by sa dohodol aj súboj s Evanderom Holyfieldom, dá sa očakávať, že tieto čísla by boli ešte väčšie.

Tyson aj Holyfield zhodne vyjadrili svoj záujem a aktuálne prebiehajú rokovania. Obaja sú už dlhšie v tréningu a na svoj vek disponujú skvelou pripravenosťou (Mike má 54 rokov a Evander 58 rokov).

Karlos Vémola k odvete s Attilom Véghom: Neviem, či chce 100-tisíc eur alebo aj väčší nezmysel, no verím v jeho dohodu

Zdroj: RT , sportbible

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky