Porazení z UFC Orlando: Emmett, Torres, Saint Preux, Perry. S kým by mohli najbližšie bojovať?

Josh Emmett – potenciálny súper: porazený zo zápasu Frankie Edgar vs Brian Ortega

Josh Emmett utrpel v Orlande proti Jeremy Stephensovi kontroverznú prehru. Išlo o jeho druhú prehru v MMA, voči ktorej sa odvolal. Nedá sa však príliš počítať s tým, že by to mohlo byť vyhlásené ako bezvýsledkový zápas. Emmett okrem záverečnej časti úseku vyzeral v súboji veľmi dobre a opäť potvrdil svoj potenciál, ktorý mu dovoľuje zápasiť s najlepšími. Zápas s Edgarom alebo Ortegom (podľa toho kto prehrá) vyzerá reálne, no Josh sa bude musieť dať najprv zdravotne do poriadku.

Tecia Torres – potenciálny súper: Randa Markos

Snaha Torres prepracovať sa k šanci získať opasok slamovej váhy bola zjavná a proti Andrade bojovala statočne, no na komplexnejšiu a silnejšiu Brazílčanku Andrade to počas uplynulého víkendu nestačilo. Tecia si z toho musí zobrať ponaučenie a popracovať na svojich slabších stránkach, ktoré jej aj samotný duel odhalil. Vyhliadky na ďalší zápas v tejto divízii sú momentálne obmedzené, keďže mnoho žien už ma rezervovaný zápas. Zaujímavá by mohla byť odveta proti Markos, lebo práve ona dokázala Teciu poraziť na Ultimate Fighter 20.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Ovince Saint Preux – potenciálny súper: Mauricio Rua

Saint Preux si budoval víťaznú sériu a chcel sa prepracovať až k titulovému fightu poloťažkej váhy, no Ilir Latifi ho v tomto zámere výrazne pribrzdil, keď ho uškrtil v prvom kole. Ovince pritom v minulých zápasoch vyzeral veľmi dobre, lenže v Orlande toho nestihol veľa ukázať. Jeho ďalším súperom by mohol byť bývalý šampión Mauricio Rua. K ich súboju už malo dôjsť niekoľkokrát, takže možno práve teraz je ten správny čas, kedy by to už mohlo výjsť.

Mike Perry – potenciálny súper: Thiago Alves

Mike Perry bol najväčším kurzovým favoritom na hlavnej karte v Orlande. Max Griffin ho však k veľa veciam nepustil a zaslúžene zvíťazil jednohlasným rozhodnutím po troch kolách. „Platinum“ prehral prvýkrát v kariére dva zápasy po sebe, takže jeho nasledujúci fight bude veľmi podstatný. Mike má stále len 26 rokov a dostatok talentu. Zápas s Thiagom Alvesom by mohol byť reálny aj preto, lebo v septembri minulého roku sa už raz mali stretnúť, no vtedy to nakoniec nevyšlo.

zdroj: mmajunkie , mma-today

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky