Khabib vs Ferguson UFC 249

Poznáme už možný náhradný termín zápasu Khabib vs Tony Ferguson. Za predpokladu, že to nevyjde na UFC 249 v tomto mesiaci

Stále to nie je definitívne mimo hru, no priznajme si to. Čím viac sa blíži dátum 18. apríl a my nemáme žiadne konkrétnejšie informácie, tým menej je pravdepodobné, že k súboju Khabib vs Tony Ferguson dôjde. Šanca je tu stále, no každým dňom sa viac rozplýva. Aj samotný šampión UFC ľahkej váhy si je toho vedomý a už teraz dopredu rozmýšľa nad ďalším možným termínom.
Khabib vidí reálne ako náhradný termín august alebo september

„Najskôr by som mohol bojovať po júni a júli, teda v auguste (poznámka: kvôli ramadánu). Počul som o tom, že UFC chce organizovať podujatie v auguste v San Franciscu. A keď nie, tak bojujme v strede septembra v Abu Dhabi. Alebo samozrejme aj teraz – ešte pred ramadánom. Mali by sme zápasiť 18.apríla, lenže kde? To je stále tá otázka.

Veľmi verím tomu, že budeme s Tonym bojovať. Neviem, no mám taký pocit, že to raz vyjde. Musíme len počkať, ak sa to teraz nepodarí. UFC sa už snažilo zorganizovať odvetu s McGregorom, ale ja som im povedal: ten chlap si to nezaslúži, dovidenia.

V zápase s Conorom by som mohol zarobiť 5-násobne viac peňazí ako s Fergusonom, lenže toto nie je o tom. Proti Tonymu to bude výzva  – schopnosti proti schopnostiam, nielen meno proti menu. Veľmi málo ľudí tomu rozumie. Ja som si ten zápas vybral a nie je moja chyba, že súčasná svetová situácia je takáto.“

Khabib: McGregor je ako stará prostitútka, ktorá chce pozornosť. Jeho čas skončil. Oni budú vždy za mnou

Zdroj: mmamania , mmanytt

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky