ACA 114 Tomáš Deák Michal Martínek

Premiéry Deáka a Martínka v ACA nedopadli podľa predstáv domácich fanúčikov + VIDEO ukončení a celých zápasov

O včerajší turnaj ACA 114 bol zvýšený záujem aj na našej bojovej scéne. Dôvodom bolo predstavenie Tomáša DeákaMichala Martínka na uvedenom turnaji. Pre oboch to bola premiéra v tejto organizácii, v ktorej si však, nanešťastie, neviedli podľa vlastných predstáv.

Tomáš Deák a Michal Martínek si odniesli z ACA 114 prehry

Tomáš Deák sa predstavil hneď v úvodnom zápase eventu a chcel si napraviť chuť po tesnej bodovej prehre s Moktarom Benkacim . Svojho súpera Mikaela Silandera zobral už pomerne rýchlo na zem, no ten využil možnosť chytiť Tomáša pod krk zo spodnej pozície a bola z toho guillotine choke. Pre Deáka je to druhá prehra v rade, čo sa mu naposledy stalo ešte v roku 2013.https://www.instagram.com/p/CID_nb_AHtY/

Pri svojom debute v ACA neuspel ani Michal Martínek, ktorého na TKO ukončil v druhom kole Daniel James. „Blackbeard“ bol pritom veľmi blízko k výhre, keď koncom úvodného kola poslal amerického protivníka úderom k zemi, no už nemal veľa času na rozpútanie väčšieho útoku. V druhom kole využil James aj svoju váhovú prevahu, dostal sa do výhodnej kontrolovanej pozície a po sérii úderov bez obrany Martínka rozhodca duel ukončil.

Deák a Martínek síce teraz ťahali za kratší koniec, no aj to patrí k ceste bojovníka. Veríme, že v ich ďalších zápasov to už budú oni, komu budú rozhodcovia zdvíhať ruku po víťazných zápasoch.

Vémola prezradil, prečo začal fandiť „Pirátovi“. Čo hovorí na ich možný budúci zápas v strednej váhe?

zdroj: ACARegitrujte sa a sledujte turnaje cez TV Tipsport
TV Tipsport

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky