fbpx

Skroluj na článok

Rony Paradeiser

Rony Paradeiser po najťažšej porážke kariéry: Radikálna zmena!

Rony Paradeiser má za sebou najťažšiu porážku svojej kariéry. Padol v titulovom zápase s Ivanom Buchingerom. Avizuje radikálnu zmenu!

Rony Paradeiser sa prebojoval kvalitnými výkonmi k titulovej šanci v ľahkej váhe organizácie OKTAGON MMA. Jeho súperom bol ostrieľaný veterán Ivan Buchinger. Potvrdil svoju obrovskú kvalitu a o generáciu mladšieho bojovníka expresne rýchlo uškrtil.

„Prehra s Ivanom pre mňa bola jednou z najťažších životných porážok. Do prípravy som dal všetko, ale aj to to nevyšlo. S odstupom času to neberiem nijak tragicky. Narodil sa mi syn, takže sa teším aj z neho. Chuť bojovať a dokázať v tomto športe veľké veci mám stále. Keď občas padneš, nič sa nedeje. Len musíš zase vstať a pokračovať ďalej,“ vyhlásil odhodlane zverenec Iľju Škondriča v rozhovore pre portál sport.cz.

Rony Paradeiser o svojej výraznej premene

Už 19. júna sa Rony vracia späť do hry! Jeho súperom bude Nemec Arda Adas s bilanciou 9-4. Šiestich súperov dokázal ukončiť pred časovým limitom. Nastupuje vo welteri a tak by mala do jeho karát hrať váhová prevaha. Či ju dokáže využiť aj v klietke, je otázne. Isté je jedno, Rony nastúpi ako úplne iný bojovník. Po prehre s Buchingerom prešiel radikálnou zmenou.

„Našiel som si mentálneho kouča. Prehodnotil som, ako nastavený chcem do zápasov chodiť a čo od nich očakávam a cítim sa omnoho lepšie.“

„Počas svojej kariéry som sa vždy naháňal za jednotlivými súpermi. To som zmenil. Nemám nastavený cieľ na niekoho, ale na seba. Chcem sa stať šampiónom vo svojom vnútri. Chcem byť na seba hrdý. Podľa toho sa správať a robiť všetky veci,“ dodal k svojej premene Rony Paradeiser.

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky