Jiří "Denisa" Procházka

Šéf Bellatoru šokuje! Jiří Procházka v Amerike veľkú dieru do sveta neurobí

Jiří “Denisa” Procházka podľa šéfa Bellatoru Scotta Cokera bude mať veľmi ťažké sa v Amerike presadiť.

Jiří “Denisa” Procházka na Silvestra úspešne obhájil titul šampióna poloťažkej váhy organizácie Rizin. Natiahol svoju víťaznú sériu na číslo 10. Po vypršaní kontraktu v Japonsku sa stal jedným z najhorúcejších artiklov na trhu s voľnými bojovníkmi. Špekulovalo sa o tom, či zamieri do Bellatoru alebo UFC. Na sociálnej sieti ho dokonca vyzval Ryan Bader. No Procházka si ide za snom. Podpísal zmluvu v UFC.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Šéf Bellatoru neverí, že Procházka v Amerike spraví dieru do sveta

Scott Coker, šéf organizácie Bellator, si ale nemyslí, že by sa český bojovník v Amerike dokázal výraznejšie presadiť. „Prajem Jiřímu len to najlepšie. Nemôžem o ňom povedať nič zlé, je to dobrý bojovník. Ale podľa môjho názoru, máme v Bellatore naozaj silnú konkurenciu v poloťažkej váhe a nemyslím, že by si s našimi chlapcami poradil. Je tu Phil Davis, Ryan Bader či Gegard Musaši, ktorý môže zápasiť vo 205 librách (93kg).”

„Myslím si, že ho v Amerike čaká naozaj tvrdá práca a veľkú dieru do sveta tu neurobí. My sme vlastne Rizinu preukázali láskavosť, keď sa nás naňho pýtali, tak sme povedali, že ho nepotrebujeme. Jiří povedal, že chce ísť do UFC a ja verím, že bojovník má ísť za svojím snom,” cituje Cokera portál thescrap.co.

Procházka netají ambíciu už do premiérového zápasu, ktorý by mal podľa všetkého prísť ešte pred letom, dostať nejaké zaujímavé meno. Otvorene hlása, že si ide do UFC po pás šampióna poloťažkej divízie.

zdroj: thescrap.co

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky