UFC 249: Ferguson vs Gaethje

UFC bojovníci Ngannou, Gastelum, Brunson a ďalší reagujú na odloženie podujatia UFC 249

V nočným hodinách bolo oznámené, že turnaj UFC 249: Ferguson vs Gaethje sa na neurčitú dobu odkladá. Viac informácii nájdete TU. Zakrátko po potvrdení tejto oficiálnej informácie na to začali reagovať mnohí bojovníci, ktorých sa to priamo alebo nepriamo dotýka.

UFC bojovníci Ngannou, Gastelum, Brunson a ďalší reagujú na odloženie podujatia UFC 249

Francis Ngannou: 18.apríla sa to nestane, ale všetko je v poriadku. Ja osobne som hrdý na to, aké odhodlanie a úsilie vyvinulo UFC a Dana White. Ďakujem za vašu veľkú snahu.

Kelvin Gastelum: Človeče, súcitím teraz s mojimi kolegami bojovníkmi. Toto je rana.

Derek Brunson: UFC 249 zrušené, wau. Rešpekt Dana Whiteovi, že sa tak snažil, aby sa tento šport vrátil späť. Nemôžem sa už dočkať, keď sa všetci vrátime k normálnemu životu.

Brett Okamoto (MMA novinár): Dana White mi ešte po skončení rozhovoru povedal, že UFC stále plánuje zorganizovať v tomto roku celkovo 42 podujatí. Tak ako to bolo v pláne od začiatku roku.

Alex Hernandez: Len týždeň pred tým. Jeden zasraný týždeň pred tým a je to preč. Keby len vedeli, koľko obety je za tou prípravou.

Brian Kelleher: Všetci bojovníci si po tomto povedali: je na čase konečne sa najesť.

Anthony Rocco Martin: Ďakujem UFC, Dana Whiteovi a jeho tímu, že sa snažili ako len mohli, aby sa tie zápasy uskutočnili. Je to najlepší tím v tomto biznise, klobúk dole.

zdroj: mmamania , clutchpoints

Anthony Smith opisuje desivý moment s vlamačom: Bol som ochotný zomrieť a brániť rodinu. Šokovalo ma, koľko úderov vydržal. Zareagoval aj Jon Jones

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky