Abdulmanap Nurmagomedov

UFC bojovníci vyjadrujú podporu Khabibovi po tragickej smrti jeho otca. Pridávajú sa McGregor, Gaethje, Ferguson, Cormier a ďalší

Ani špičkoví doktori v moskovskej nemocnici napokon nedokázali zachrániť život Abdulmanapa Nurmagomedova. Khabibov otec žiaľ prehral svoj boj s vážnymi zdravotnými následkami, ktoré na jeho tele zanechala infekcia koronavírusom – postupne sa pridávali ťažkosti s mozgom, srdcom a ďalšími vnútornými orgánmi. 57-ročný Abdulmanap bol veľmi rešpektovaným človekom a trénerom, ktorý vychoval veľké množstvo šampiónov. Khabibovi aktuálne vyjadrujú úprimnú sústrasť aj viacerí kolegovia z UFC.

UFC bojovníci vyjadrujú podporu Khabibovi po tragickej smrti jeho otca

Justin Gaethje: Je to zdrvujúce počuť tieto správy o legende, akou bol Abdulmanap Nurmagomedov. Khabib, je mi veľmi ľúto. Tvoj otec odišiel, ale jeho srdce bolo naplnené hrdosťou, pretože vedel, že budeš naďalej šíriť jeho odkaz.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Tony Ferguson: Moja úprimná sústrasť tebe Khabib a tvojej rodine. Udržuj svojho ducha vysoko, kámo. Rešpekt tvojmu otcovi Abdulmanapovi. Bude sa na to pozerať z prvého radu, keď sa nám raz snáď podarí spolu zápasiť.

Conor McGregor: Strata otca, trénera a odhodlaného podporovateľa športu. Úprimnú sústrasť a odpočívaj v pokoji Abdulmanap Nurmagomedov.

Daniel Cormier: Môj kamarát Khabib, modlím sa za teba a tvoju rodinu. Tvoj otec za sebou zanechal neskutočný odkaz. Vždy keď som bol pri ňom, videl som to, ako veľmi hrdý na teba bol. Trénoval ťa, aby si bol bojovníkom, a ty si to dotiahol až sem. Vedz, že máš okolo seba v týchto časoch po celom svete obrovskú podporu. Odpočívaj v pokoji Abdulmanap. Jedného dňa sa znovu všetci stretneme.

Max Holloway: Práve som sa dopočul o smrti Khabibovho otca. Môj tím je z toho sklamaný. Obdivujeme a tak veľmi rešpektujeme obidvoch z nich. Pokoj s tebou.

 John Kavanagh: Je mi veľmi ľúto úmrtia Abdulmanapa Nurmagomedova. Génius bojových športov a absolútna inšpirácia pre tak veľa bojovníkov. Smutné aj preto, že bol v najlepších rokoch trénerskej kariéry, jeho odchod je tragédia. RIP a prajem jeho rodine len to najlepšie v týchto ťažkých časoch.

Michael Bisping: Je mi tak ľúto tvojej straty Khabib. Moje myšlienky sú s tebou a tvojou rodinou.

Anthony Johnson: Rovnaké puto, ako mal Khabib so svojim otcom, som mal tiež ja s mojim starým otcom, ktorý si ma adoptoval. Rozumiem, čím si prechádzaš kamarát. Zostaň silný, sme s tebou.

Renzo Gracie: Môj milý kamarát, je mi ľúto tvojej rodinnej straty. Tvoj otec tu bude chýbať, úžasná duša. Boh má teraz skvelého trénera, toho najlepšieho.

Peter Queally: RIP Abdulmanap Nurmagomedov. Pri mojom poslednom zápase v Rusku začalo publikum atakovať klietku po mojej výhre. Začala z toho byť desivá situácia a moja bezpečnosť bola vo vážnom ohrození. Abdulmanap prišiel do klietky a upokojil veci veľmi rýchlo. Vyzeral to byť skvelý muž.

Zdroj: mmamania , mmajunkie

Prvé reakcie Vlasta Čepa na odstúpenie Matěja Peňáza zo sobotného superfinále

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky