UFC on Fox 28: najväčší víťazi a porazení

Najväčší víťaz číslo 1: Jeremy Stephens

„Lil Heathen“ bol účastníkom hlavného zápasu v jeho dvoch posledných bojoch (na UFC Fight Night 124 vs Doo Ho Choi a aktuálne na UFC on Fox 28 vs Johs Emmett). V priebehu jedného mesiaca si v týchto dvoch prípadoch pripísal zhodne knokauty v druhom kole. Jeremy aktuálne ťahá trojzápasovú víťaznú sériu. Štyria fighteri, ktorí boli doposiaľ rebríčkovo pred ním v perovej váhe, svoj posledný súboj prehrali. Dá sa teda očakávať, že Stephens sa už onedlho posunie do TOP 5 a účasť v titulovom dueli má už veľmi blízko. Pravdepodobne to bude chcieť ešte jednu výhru a Jeremy by mohol prvýkrát v kariére zabojovať a vysnívaný opasok.

Najväčší víťaz číslo 2: Max Griffin

Griffin nebol až tak známym bojovníkom pred UFC on Fox v Orlande. Favorizovaný Mike Perry mu však počas uplynulého víkendu zjavne nestačil rýchlostne ani presnosťou úderov. Hlavne v prvých dvoch kolách to bola až dosť prekvapivá dominancia. Griffin sa tak dostal viac do povedomia fanúšikov a pozornosť zbystrilo určite aj vedenie UFC a viacerí zápasníci vo welterovej hmotnostnej kategórii. Max má v UFC aktuálne bilanciu 2-2, ale touto výhrou si možno vypýta ďalšiu účasť na hlavnej karte a ďalšieho kvalitného súpera.


Prvá Slovenská e-lekáreň

Najväčší smoliar: Mike Perry

Perry nevyužil šancu dostať sa do TOP 15 welterovej divízie, keď prehral po troch kolách jednohlasným rozhodnutím proti spomínanému Griffinovi. Čo je však horšie, Mike nielenže utrpel prehru, ale sklamal aj svojim výkonom. Miestami sa zdalo, akoby mu úloha favorita a zápas pred  domácim publikom zväzoval ruky a nohy. Jeho pohyb nebol taký ako zvyčajne a aj presnosť úderov bola  hlavne v prvých dvoch kolách dosť slabá. Šanca na väčší fight mu teraz utiekla, pretože prehral druhýkrát v rade a bilanciu v UFC si zhoršil na 4-3.

zdroj: mmamania

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky