Attila Végh

Ukradnuté šampanské aj “chálovačky” z VIP stolov. Attila Végh spomínal na staré časy s Ivanom Buchingerom

Attila Végh vzdal pekným spôsobom poctu kamarátovi Ivanovi Buchingerovi a zaspomínal si na staré časy.

Attila na sociálnej sieti Instagram zaspomínal na staré časy s Ivanom Buchingerom. Začínali v časoch, kedy MMA na Slovensku takmer nikto nepoznal.Attila Végh zaspomínal na staré časy s Ivanom Buchingerom

„Ivanko môj, už to spolu ťaháme pár rokov. Ľudia ani nevedeli, čo je to MMA, keď my sme sa už „márovali“ naplno. Zápas za zápasom so silnými súpermi. Veľakrát sme ani nevedeli, aký psychopat proti nám stojí. Ale bolo nám to jedno, pretože sme to najviac milovali,“ písal víťaz Zápasu storočia.

„Hlavne tie pozápasové „chálovačky“, čo nám tam nechali VIP hostia. Aj sme zobrali pár fliaš šampanského a vysmiati sme išli domov. Ale potom sa naše cesty rozišli. Ty tam, ja tam, ale stále sme o sebe vedeli, čo je základ. Teraz sa teším, že sa naše cesty opäť spojili. A patríš do SFG rodinky, kde má každý jeden ten istý cieľ – ísť v tomto športe najďalej. A preto sme spolu najsilnejší. Len spolu sa dokážu veľké veci,” dodal odhodlane Attila Végh.

Ivan Buchinger je bývalým šampiónom organizácií M-1 či Cage Warriors. Trénuje v trnavskom Spartakus Fight Gyme, kde je Attila Végh šéftrénerom.

“Buki” má síce 34 rokov, no rozhodne nepatrí do starého železa. Nedávno sa dohodol na spolupráci s organizáciou OKTAGON MMA. Už dvakrát mu bola smole zrušená premiéra. Naposledy sa mal predstaviť na turnaji OKTAGON 20, no proti poľskému súperovi nenastúpil pretože sa mu zapálila tréningová rana na obočí a užíval antibiotiká.Regitrujte sa a sledujte turnaje cez TV Tipsport
TV Tipsport

Na OKTAGON 21 sa Attila Végh v rohu bude snažiť svojimi radami pomôcť kamarátovi Ivanovi Buchingerovi v titulovom zápase proti Ronymu Paradeiserovi.

“Buki” naposledy bojoval v titulovom zápase organizácie KSW, v ktorom po piatich kolách na body prehral so Salahdinom Parnassom. Skončila tým jeho päťzápasová víťazná šnúra.

Podarí sa mu v premiére pod OKTAGON MMA naštartovať ďalšiu?

 

Zdieľaj:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Novinky